Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz vasii #1828 üzenetére

    Van egy par ebayrol rendelt, de eddig mindegyik szar volt, gyorsabban merult a telefon mint ahogy toltott volna, hiaba volt rairva h 2amperes.. van vmi bevalt, megbizhato?

    Én egy Auchanban vásárolt 3000 forintosat használok, teljesen jó.

    Viszont megjegyezném, hogy hiába van ráírva egy autós töltőre a 2A, ez nem csak rajta múlik, hanem az autó szivargyújtóján, pontosabban elektromos rendszerén is. Szóval én nem vagyok biztos benne, hogy ott az autós töltő a ludas...

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • Belba

    őstag

    válasz vasii #1865 üzenetére

    Köszi vasii!...

    Ez azért egy csöppet megnyugtatott...

    Igen, tudtam megrendelés előtt is, hogy nincs mo-i szervizük, de ott voltak az ígéret, hogy az esetleges szervízelést a gyártó intézi és hozzák-viszik a telefonokat...
    Bevallom, ezen néhány hónapig tipródtam tavaly megrendelés előtt, de aztán mérlegre tettem a pozitívumokat (6 GB RAM / 128 GB ROM / 16 mpx kamerák / dual sim / szép külső) és negatívumokat (javítás külföldön)... És végignéztem a piacon kapható többi telefont is, nem találtam jobbat még drágábban sem!...

    Fiamnak tavaly a Samsung S7 edge volt a szíve vágya, megkapta... De most tegnap, amikor meghozták az új OnePlus 3T 64 GB RAM-os mobilt, egyből lestoppolta, hogy az neki kell, ha az én 128 GB-os mobilomat megjavítják... :DDD
    (Szerintem is sokkal jobb, mint az S7.)

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

Új hozzászólás Aktív témák