Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz fokukac #12012 üzenetére

    Senki sem mondta, hogy az lesz (mármint 36-ból 25, inkább 27-28 van itt bent, de még mindig jobb a 36-nál - gy.k. a légkondi helyett gondoltam a légkavarót ;) ). De ha már fizika és te akkora fizikus vagy közgazdász-jogász létedre :) , akkor ugyan már magyarázd el nekem, hogy nekem a tégla-vasbeton társasház harmadik emeletén miért jobb nyitott ablakkal (a csukottak lefüggönyözve) és némi légáramlással, mint becsukott és teljesen lefüggönyzött ablakokkal, amikor a falakból árad a hőség, de becsukott ablakkal legalább minimális szellő sincsen. :P Segítségként elárulom, hogy délután elég rendesen erre az oldalra süt a nap és igen, becsukott ablakokkal meg lehet dögölni, egy ablakot nyitva hagyva azonban egészen elviselhető. (A többi valóban le van függönyözve sötétítőfüggönnyel, redőny nincs.)

    Most meg bekapcsoltam a légkavarót, egyből kettes fokozatra, megvan a 25 fok is így, szerencsére. A kinti hőség ellenére a komfortérzet megvan.

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák