Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Racecam

    MODERÁTOR

    válasz bolondember #8815 üzenetére

    Hogyne lenne, én is szoktam ott Whopper-t tolni sok hagymával, hagymakarikával. Néha egy kis garnéla is lecsúszik. :K

    Com'è diverso il mondo visto da qui

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz bolondember #8815 üzenetére

    Egyszer tuti beugrok nosztalgiázni :)

    hejesírásó: bizony jártam. Mikor még a Raktár utcában laktam, akkor 1 perc volt a megállója a Szentendrein, és az egyetem kapujában tett le. Háztól házig járat egy frissen a fővárosba költözött kisvárosi vidéki 18 évesnek nem rossz főnyeremény. :) Én amúgy szerettem, jó sokáig ment, de tényleg városnéző volt. Néha iszonyat tömeggel, de akkor is. És a hazafelé úton a megállója a Fanni büfénél volt, ahol finom volt a hambi mikor kedvem szottyant hozzá :)
    Amúgy a Gellérttől a vili-metró-vili nem biztos hogy hosszabb út volt ám legalábbis időben. Viszont pontosabb volt. Ha nem siettem buszoztam, mert annak lehetett bármi akadálya útközben.

    kételkedem: Ha jól rémlik egy szenyó, talán közepes sültkrumpli, meg 4 deci üdítő, én mindig kólával kértem, jég nélkül, mert egyébként befosatós hideg volt. A szendvicsben meg van valami jó nagy frissnek látszó hús, uborka, paradicsom, sajt, meg talán valami majonéz is. Mindenesetre nekem ízlett összességében. És sosem siettem, mindig elharapdáltam vagy 20 percig.

    [ Szerkesztve ]

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Aktív témák