Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Pisztillus

    senior tag

    válasz adika91 #260 üzenetére

    Próbálj ki egy pár ilyet, és majd megtudod... :DDD

    Láttam én már olyan gépet, ami annyi szeméttel ment tele, hogy elindulni sem volt képes. Szerencsére ott nem kellett menteni, azonnal mehetett a gyalu...

    Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

  • Bubu79

    addikt

    válasz adika91 #260 üzenetére

    Kicsit bosszantó tud lenni, amikor a szabad napodon felzörgetnek hajnali hét órakor, hogy vazze megint lehalt ez a szar, nem megy az MSN és nem tudom megetetni a kedvenc tevémet már két napja, S.O.S. segíccsél, mer' megdöglik szegényke...

    Igen - mondhatjuk, hogy iszonyatosan sz@rul ébredtem :P

    Esmein: Mondom mezei user, vérpistike...

    Pisztillus: Mentésnek helye nincs - ezúttal szopni fog, mint a torkosborz. Nem érdekel, hogy milyen fontos cuccok vannak rajta, nem érdekel, hogy pótolhatatlan családi fotók vannak rajta, az sem érdekel, hogy ha a kibontakozó írói tehetségének háromoldalas szösszenetét is letúrom - tanuljon belőle végre százhuszonhatodszorra... Elég volt.

    [ Szerkesztve ]

    "In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Aktív témák