Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz daneel_hu #40032 üzenetére

    Én erre annyit tudok mondani, most egy hónap alatt toltam ki a Divisiont, 63 órát raktam bele eddig, úgy hogy közben szinte semmi mást nem néztem rajta... néha egy két sorozatrészt.

    Volt előtte 70-80 óra God of War, vagy Assassins Creed-ek... és még vagy 15-20 játékot toltam ki legalább... van ami 10 óra van ami meg 40 vagy több volt... szinte megszakítás nélkül (tartalmilag) amióta megvan. Ezekben mind van kisebb nagyobb fix UI, vagy valami.

    Szoktam nézni filmeket, netflixet, stb stb. Néha F1 meg eurosport/sport1-2 live TV, a maga szines (piros) logóival....

    Ezek után semmi jele egyelőre semmi IR-nek vagy beégésnek... és úgy hogy lassan 3. évét kezdi a tévé...
    Ez alapján én ki merem jelenteni, hogy ez nem probléma... ilyen felhasználás mellett!!
    Pedig nem kímélem tényleg... néha 12-14 órát is megy játékkal folyamatosan. :D
    Tehát aki tényleg vegyesen használja, annak nem kell félnie ettől.

    Én továbbra is úgy gondolom hogy az egyetlen kockázat az, ha valaki tényleg mindig ugyanazt nézi fix logókkal vagy ilyesmi, tehát az idő pl 70-80%-ban... vagy ott hagyja valami menünél sokág, elfelejtkezik, vagy a család/gyerek... stb. Tehát user okok miatt (is).
    Aki vegyesen használja, annak nem jöhet elő nagyon sokáig, vagy "soha" a készülék élettartamán belül.

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák