Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Csabroncka

    addikt

    válasz Lipton #7 üzenetére

    Nekem pedig pont a vezeték nélküliség tetszik (részben) nem megy másképp ezért tetszett meg.

    Szóval az egész lelke a szoftver, letöltöttem, megnéztem kis utánaolvasással könnyen testre szabható és programozható.

    Az sms küldést mi és hogyan oldja meg? (online app.)

    Mitől fogja ez a rendszer jobban vezérelni a fűtésedet? Már a termosztáttól jobb lesz, hogy nem a radiátor mellett van a hőmérsékletérzékelő (az alap kiindulás ez volt csak tovább gondoltam)

    Ugye az egésznek a lényege, hogy távolról is eléred, tele van különböző előre megírt appokkal. Innen le tudod tölteni a windowsra való verziót-működik minden nélkül, így el tudod képzelni, illetve azt is, hogy amit írtál az igényeidről a teljesen megvalósítható vele.

    A kiindulási költség esetén alapból csak azt szeretném, hogy maga a központ ne legyen 100 ezer felett!

    Példának okáért én ezt az aplikációt kerestem:

    Virtual Thermostat

    This app combines an actor and a temperature sensor to form a thermostat. The actor will be turned on off depending on the temperature measured and a set-point defined by the element that is created by this app.

    Settings:

    Pick the actuator device. This can be any on/off switch in the network
    Pick the temperature sensory

    Usage: The app will create an app that allows setting the target set-point temperature. Please note that the temperature sensor you pick may only report a new temperature within a given time interval, this may cause an overshooting of the controlled temperature simply because the updated temperature value from the sensor comes very late. Hence, prefer temperature sensor devices that are mains powered and can therefore update their value more frequently.

    [ Szerkesztve ]

    "in medias res"

Aktív témák