Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • varázsgömb

    aktív tag

    válasz kendtamas #4354 üzenetére

    Mindent elmondtál amit akartál? Nem maradt benn semmi? :DD
    Bocsi a cinkelésért, de nem bírtam kihagyni... :R Nem sűrűn látni ilyen hosszú eszmefuttatást.

    Kicsit, - na jó - , nagyon lehangolóra sikerült a leírásod. Ha valaki végig olvassa, tuti kiveri a fejéből, hogy okosórát vegyen. De szerintem nem ilyen rossz a helyzet. Csak azért vagy ilyen negatív a Lem6-al kapcsolatban, mert Te kifogtál egy hibás darabot. De ez bármilyen termékkel/gyártóval előfordulhat.
    Pl. nekem semmi bajom a dátummal. Azért nem vettem észre... :D

    A mikrofonom is jó. Nem sűrűn telefonálok róla, de még senki nem panaszkodott a hangminőségre.

    Persze, nem tökéletes óra, vannak hiányosságai, de nem is 100 ezer.
    A leírásod egy része helyes, de mondjuk itt felröhögtem: Lemfo Watch. telefonnal való kapcsolódás, nem próbáltam. Egy okosóra legfontosabb tudását nem használod...? :Y

    A Samut hozod fel fel pozitív ellenpéldaként, úgy mint saját gyártás, fejlesztés, szervíz. Sokáig Samsung hívő voltam. Na erre most azt mondom, hogy nekem a büdös életben nem teszi be a lábát többé Samu termék! :( És ezt nem egyetlen termék használata után jelentettem ki.
    Vettem egy csúcs kategóriás tv-t, - 9000-est. Lejárt a gari, kiment a panel, 240.000 lett volna a csere. :W

    Jó darabig Samu telefonokat vettem a családnak. Volt 5 db, 4 különböző tipus, olcsóbb és csúcs is. Az összes alaplap hibás lett, 7-szer! Kétszer gari időn belül, azokat még kicserélték. 5-ször gari időn túl adták meg magukat, az a kettő is, amin már egyszer cseréltek alaplapot. :W
    Először akkor durrant el az agyam, amikor az a két db, azonos tipusú telefon, amit 3 hét eltéréssel vettem a két gyereknek, 1 hét eltéréssel adta meg magát, ugyanúgy...
    (És állítják, hogy nincs tervezett elavulás... :F )
    Másodszor akkor durrant el, amikor bevittem 3 telefont a Samu szervízbe, és majdnem annyiért akarták az alaplapokat kicserélni, amennyiért az újakat vehettem volna meg. :W
    Sokra mentem vele, hogy van itthon Samu szervíz...

    Azt mondod, hogy van különbség a neves Samsung és a kínai Lemfo termékei között? Igen, van. Hogy kevésbé fáj anyagilag, ha a kínai adja meg magát, és kukázni kell...

    Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

Új hozzászólás Aktív témák