Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Samus #50075 üzenetére

    NodeMCU-ból van ESP32-es? Mert BT csak azon van, ott se mindegyiken.
    Tudnak több dolgot is kezelni, nem probléma. A kérdés az, h mit szeretnél kezdeni vele? Ha okos otthonba küldenél adatokat, akkor ESPHome, ha standalone/MQTT akkor ESPEasy, ha full Te írnád a kódot, akkor a mikrokontroller topik...
    Sorrend nem számít ezeknél, mert azt majd az alap program tudja, Te csak megadod, h melyik pinen mi van.
    Kérdés az, h milyen szinten ismered az Arduino IDE-t vagy más progit, amivel saját kódot összeraksz. Mert a fenti kettőhöz nem kell semmi, rátölt, beállít, kész.
    Gateway funkciót nem tudom, ESPHome lehet, h tudja, ezt majd megerősítik a többiek.

    Dallas szenzor az onewire, egy pinen is lehet több szenzor, de több pinre is lehet aggatni szenzorokat, nem tudom, h hol a határ.
    A Sonoff-nál mi a tényleges szenzor? Nálam AHT20-ak vannak, elég jók és minden ismeri. Ráadásul a töredéke árban, mondjuk nincs ilyen tokban.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák