Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gorbep

    senior tag

    válasz ViZion #47020 üzenetére

    A Gosund EP-2 -t próbaképp feltettem a Tuya-ba, és integráltam. A Tuyában nem mutatja az energia mezőt, így az integráción sem jön át. A feszültség és az áram valamint a teljesítmény látható. A teljesítménynek valamiért a 10x-ese jön (???) Az energia panel eszköz hozzáadásának mindenképpen energia mező kellene, hiába hoztam létre a teljesítmény Riemann integráljaként a fogyasztott energiát, a beállítás segéd entitást nem fogad el... :(

    Vilanymérnök vagyok.... egy kis forrasztást, uP fejlesztő környezetet megugrok... csak most elég kevés a szabadidő...

    Igen Windows10.... kézenfekvő volt mert 24/7-ben amúgy is megy nálam egy i7 16GB szerver, így semmi be sem került dobni rá egy virtuális gépet... ráadásul ez könnyen költöztethető, akár majd egy valódi HW-re is... valamint a + fogyasztás úgy látom 1W alatti... processzorból 1% alatt eszik, memóriából 24,9 MB-ot, lemezből 0,1 MB/s-ot... elsőre 2 szálat és 2 GB RAM-ot, 32 GB SSD-t rendeltem hozzá, ha kell, ezt akár még röptében is tudom változtatni... ha valamelyik nem lenne elég.

    Ismerkedéshez nem akartam beruházni... de meggyőzhető vagyok, ha valamiért jobb lenne egy dedikált HW...

    [ Szerkesztve ]

    - Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

Új hozzászólás Aktív témák