Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    Sziasztok

    Én is gép vásárlása előtt állok.

    Érdekelni kezdett a fotózás, illetőleg szeretnék egy "korrekt" gépet magaménak tudni. Gondolatok sora árrán a következő géphez jutottam el:

    Canon 550D váz, sokat gondolkodtam vajon milyen objektivet is vegyek, mert szeretnék egy minőségi "ugymond utazó" obot, amivel ha kimozdulunk valamerre "korrekt" képeket készíthetek, de ugyanakkor a portré fotózás az ami még nagyon érdekelne.

    Agyaltam, olvasgattam, kutakodtam, hogy vegyek-e egy kit obj, és mellé egy Canon 85mm f1,8 obot. Igen ám de később tudom hogy cserélném az alap obj, egy általános használatra való minőségibb obj-re, amit most jóval olcsóbban meg lehet venni, ráadásul necces hogy későbbiekben el tudnám bukás nélkül adni az alap obj.-et Így most szántam rá magam, és meg is rendeltem a Canon 15-85, ez lesz az általános obim.

    Namost még a gép felől nem döntöttem, szerintetek "éles helyzetekben" jobb képet készíthetnék az 550D mint az 1100D vel? (van köztük 50e).hm....Sajna kipróbálni nem tudom őket.

    A 15-85 mellé későbbiekben még veszek egy 85mm 1,8 a portrékhoz.Egyelőre ez a két obim lesz a géphez.

    Mit gondoltok?

Új hozzászólás Aktív témák