Hirdetés

Aktív témák

  • művésznő4

    csendes tag

    Van egy felbontatlan doboz ilyenem és nagyon nem tudom, hogy mi a fenét csináljak vele?! :( Nagymamámtól kaptam ajándékba és akkor még nagyon örültem is neki, de most már őszintén nem tudom, hogy mit kezdjek az adományával? :F Azt hiszem, kikérdezem majd az okosokat előbb, de a napokban már olyan is megfordult a fejemben, hogy esetleg felrakom valami hirdető oldalra és eladom valakinek kedvezményesen vagy fogalmam sincs. :U Szegény Mamikám...:( Pedig hányszor megkérdezte már tőlem, hogy: ,,Nah, bevetted már a Káposztaleves kapszulát? Használt neked? Vagy van még egyáltalán belőle? Csak mert szívesen veszek még egy dobozzal Angyalom, ha ezzel segíteni tudok.... Ne, ne is hálálkodj, tekintsd ezt ajándéknak! :N Csak szólj és intézkedem!"
    Nagyon cuki lenne amúgy és tudom, hogy csak jót akar, meg minden, de olyasmit vesz, amit nem is kértem, viszont ha meg nem használom fel a méregdrága ajándékát, biztosan nagyon megsérteném vele...:( Ez a kis dobozka 3000 Ft körül volt így is... Jajj, de nem tudom, mitévő legyek... :/ Lehet, mégis csak ki kellene próbálni, aztán ha meg beválik, akkor rendelni tőle még egy adaggal...:U

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák