Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joe bácsi

    őstag

    Egy kis segítség kellene please!

    Adott 2 db gép. Az egyikbe jön be a net és routerrel át van küldve (wi-fi) a másikra. Amire át van küldve a net arra van csatlakoztatva a nyomtató (Samu 2510-es). Azt szeretném, h. arról a gépről is lehessen nyomtatni amelyikbe bele jön a net. Már egyszer megcsináltam, h. hálóban tudtam nyomtatni, de most újra kellett húzni a gépem (amire a nyomtató van kötve) és újra be kellene állítani a hálózati nyomtatást.
    MINDENT úgy csináltam, mint legelőször amikor belőttem a hálót. De akkor sem ment elsőre, hanem kb. a 30-ik próbálkozásra, pedig MINDIG ugyan azt csináltam! :W

    A tűzfal nem blokkolja, a hálózati varázsló után mindig újra lettek indítva a gépek, a nyomtató be volt kapcsolva, azonos mind a két gépen a munkacsoport. Amire rá van kötve közvetlen a gép ott ki is írja, h. meg van osztva nyomtató, de a másikon nem látja a hálózati varázslóban a munkacsoport alatt a win. :W

    Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

Új hozzászólás Aktív témák