Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz mukibuci #49598 üzenetére

    Ez lenne ez enyhítő körülmény az AQUA részére amiért egymás után 2 hibás lapot küldött? Netán az ennek következtében kialakul helyzetben való hozzáállásért? Aligha.
    E tekintetben tökmind1 hol van vagy hol nincs ilyen lap, vagy az ott mennyibe kerül. Vannak írott és íratlan szabályok amik mindenkire vonatkoznak és amit be kell míg második esetben be illik. És a vevőnek kimondottan nem illik betartani betartani mintegy köszönetképpen azért, hogy az 57.0000 HUF-os alaplapot náluk vásárolta meg! :(
    Egyébként nem 3k-val volt olcsóbb, mert itt sehol sem adták hozzá a DOOM játékot (amit nem az üzlet, hanem az ASUS biztosított) ami elvileg mindenhol ahol ilyen lapot forgalmaznak, járt hozzá. És ugye ez megint olyan, ami lehet jár de nem biztos, hogy meg is kapod. Mert ez Mo. bakker.

    Tamás9x: de ez már múlt idő, már megtörtént ezen nem lehet változtatni. Nem kell nekem segíteni és nem is tudsz segíteni. A lényeg amiért beírtam az a tanulság, hogy honnan nem érdemes vásárolni és, hogy miért nem Meg persze egy aktuális helyzetkép a siralmas helyzetről ami e téren tapasztalható 2016 vége felé kishazánkban - köszönhetően a már említett és minősíthetetlen kereskedői hozzáállásnak és a tessék-lássék módon történő szabályozásnak amivel vissza tudnak élni (és vissza is élnek).
    Ennyi, nem több és nem kevesebb. Aki akarta az már leszűrte a lényeget első olvasásra. Itt be is fejeztem az egész témát mert ezeken a magyarázatokon csak tovább bosszantom magam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák