Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nomad-85

    csendes tag

    válasz DonThomasino #29544 üzenetére

    A multkorában bementem a Popeye-be, venni is akartam 100% whey Pro-t, 2.35kg-osat.... néztem-néztem...14900 vagy valahogy így volt az ára.... előtte meg pont meglestem a bodybuildingbolt árait és hát ugye ott ugyanez 12500Ft.... mondom neki, hogy köszönöm nem veszem, mert nekem ez drága (akkor ennyi volt a keret rá).... erre a csávóka a popeye-ben (akiről EDDIG nem volt rossz véleményem) :
    "na mondj egy helyet, ahol akár csak 1 ft-al is olcsóbban tudsz venni terméket, mint itt..."
    én nem akartam ebbe belemenni, mert hát ugye az ember egy boltban nem jön azzal, hogy itt és itt olcsóbbak, mint te vagy.... de csak erősködött... és én meg pont felhoztam példának a bodybuildingboltot....
    erre az idiótája, mintha valami bekattant volna nála még nekem állt, hogy mert az milyen szart és szemetet árul, mert hogy NINCS RAJTA MAGYAR LEÍRÁS..... mondom pffff... a magyar kis cetliért kellene itt fizetni 2400Ft-al többet??... mondtam neki hogy köszönöm, de angolul is megértem, ennyi plusszt én nem adok ki csak azért, mert rajta van egy matricán magyarul a szöveg... :S
    és bár először meg akartam venni ott a popeye-ben azt a fehérjét, de a srác erre azt mondta, hogy engem nem szolgál ki... pfff.... kerüljétek azt a helyet...
    A bodybuilding boltban legalább az eladó csinos is (legalábbis engem egy szép lány szolgált ki :) ) és nem olyan kis begyepesedett bunkó, mint a popeye-ben.... hangsúlyozom, eddig soha nem gondoltam volna, hogy arról az eladóról ilyet fogok írni....

    || Intel Core i5-2500k || AsRock P67 Fatal1ty Performance B3 || ASUS R9 270x DCII TOP 2GB || 2x4GB Corsair Vengeance 1866MHz || Thermaltake Contac C30 || Gigabyte Superb 620W ||

  • szasanyi

    félisten

    válasz DonThomasino #29544 üzenetére

    Ez nem tudom, mert ott nem volt az amit én vettem (persze más WPI + WPC termék volt de drágán, nem ilyen relatíve kedvező áron). Amennyiben van ~ugyanolyan árban bármilyen termék helyi üzletben, nyilván nem éri meg webshopból rendelni. Viszont ha (összességében) még szállítással is olcsóbb mint itt (ua. vagy hasonló termék) akkor nem veszem meg többért. :N

Új hozzászólás Aktív témák