Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Jack@l #1749 üzenetére

    akarod mondani az fe msrp kezdőára volt annyi, amit itthon nem forgalmaznak
    csak cpu-nál lehet msrp árra hivatkozni, egy gyártó gyártja egy verzióban, ha meg több verzióban az ár is más, ahogy vga-nál is
    az msrp mondhatni irányár, van olyan gyártó olyan modellel ami közelébe áraz, és van amikor 40-50-60k-t tesz rá
    amd más tészta, ott fe-t ide is forgalmaznak és a megbízott partnerek gyárthatják, azok msrp áron is szoktak repkedni, ettől független custom modell ott is sokszor akár +50-60k
    no a tuf gaming az meglepne ha msrp-re árazott lett volna bármikor is
    és hangsúly a volt szón

    RR89
    na abból volt fe msrp környéki, én biztos vettem ( :
    a vga-k ára azért lett drágább mert elfogytak teljesen és a bányászok miatt fogytak el, nem a gammerek' miatt, az elég egyértelmű
    ha pedig valami elfogy megdrágul, lásd zen 3600, 90e környékén is repült nemrég, előtte meg 55e-ért is lehetett venni
    a kereslet óriásit nőtt, gyárak is emeletek, asus konkrétan rémlik h bejelentette
    de sokan még mindig ott tartanak a scalperek miatt nincs kártya ( :
    én csak azt nem értem, ssd-re, ram-ra, qrvaanyámra' mért nincsenek scalperek? jah mert hogy azokból bőven van, vga-ból meg semmi nincs
    végtelenül bonyolult dekódolni, hogy a bányászok miatt nincs kártya, és miattuk vannak "scalperek", és ha scalperek nem lennének készlet akkor sem változna, vagy vinnék a bányába azokat is vagy egy-két szerencséseb gammernek' jutna, de ugyanúgy nagyon sok csak a lóPh@szt kapná, nem vga-t
    gyártókat, nagykereket teljesen megértem ha emelnek fentiek tükrében
    de sztem ez már lerágott csont, aki nem hiszi járjon utána ( : és qrvaanyázza' a scalpereket, legalább kedvenc vezetőink ha olvassák dörzsölhetik a kezüket, hogy igggggen', jó az oktatás, kitermeli amit kell

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák