Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • South Velen

    addikt

    válasz koko52 #1316 üzenetére

    Most meg úgy teszel, mintha az aktuális gen aktuális csúcsmodelljének nem lenne mindig felára. Mintha alapesetben (bánya nélkül) nem dupla annyi lenne a 3090 mint a 3080 +15%-ért cserébe. A 2080ti is az volt ami most a 3090.
    De gondolom ha bejelentenék hogy márciustól teljesen átáll az eth proof of stake-re, biztos nem jelenne meg hirtelen az aprón legalább 100db rtx 3xxx :DDD
    mert elméleted szerint nem :DDD
    Persze tudom ilyen nem lesz, de nem az a lényeg.

    A 2*** miért volt drága?
    Én 140-ért vettem ősszel újan 2070supert .. 170-ért adtam el december végén.
    Most már elmenne 250-ért is percek alatt. Pedig nem is tipikus bányakártya. A konkurens 5700xt viszont az, azt meg pont a bánya miatt szinte 300-ért is elviszik, ezért a bánya még a nem a legeffektívebb bánya vga-k árait is felhúzza. De ez gondolom neked is evidens, csak magyarázgatod itt a bizonyítványt. (pedig nem kell semmit magyarázgatni, nincs ezzel baj (max azoknak a gamereknek baj ez, akik nem jutottak kártyához*, de ez a helyzet most).

    * amit mondjuk nem értek mert distill nélkül is simán tudtam szerezni, többször is többfélét is tudtam volna, ha akartam volna, még január végén is. most értünk el oda februárban, hogy már elvétve se dobnak fel jó áron kártyákat a boltok, mióta ez eth 1800 körül mozog

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák