Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beowulf_78

    addikt

    válasz Abu85 #345 üzenetére

    "de a Vistaról tudják, hogy jó dolog"

    Dehogy tudják. Akik nem értenek hozzá, azok vagy hozzáértőt visznek, vagy az ottani eladó véleményét fogják kikérni, ami személyenként változó. A Vista annak jó aki ért is hozzá. Sok itteni júzer is tévhitben van a Vista-val kapcsolatosan, hát még akkor azok akik nem olvasnak fórumokat. :U Sok nagyvállalat még mindig az XP-t használja, mert még mindig vállalati szinten sok esetben jobb mint a Vista. A laikus ha elmegy vásárolni, meg tudom arról is győzni hogy XP matricás vagy Vista matricás notit vagy asztali gépet vegyen, mert fingja sincs semmiről. Ha az lesz rajta, hogy "Windows7" gondolod jobban meg fogják venni? Ne legyél már naiív. Az fog elterjedni, mint a Vista esetében...majd SP1 után lesz érdemes használni a Win7-et. Vállalatok már most bejelentették hogy köszi elég az XP, Vista, nem kérünk a Win7-ből még egy jó darabig. Szóval ez a Win7-et a népnek majd talán 1-1,5 év múlva lesz aktuális. Ezért pöcs az AMD, hogy ő már a DX11-et erölteti.
    Kint lesz egy OP rendszer SP nélkül, a kissebb-nagyobb nyűgjeivel, de az AMD már rögtön fejest fog ugrani ebbe..."öreg hiba", mert szvsz.rajtuk és rajtad kívül ( ;] ) senki sem fogja így gondolni.

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

  • Beowulf_78

    addikt

    válasz Abu85 #345 üzenetére

    Ide is beteszem...
    schwartz jó hogy belinkelte. Tisztán látszik mekkora létjogosultsága lesz a DX11-nek és a Win7-nek és az Ati-nak az első 1-2 évben.. :U Ezek Steam júzerek....ergo játékosok, és a játékhoz, mint tudjuk a legkomolyabb hardverek kellenek...pár adatot azért kimásolok. :U

    Windows XP 32 bit (0.00%) 60.68%
    Windows Vista 64 bit (0.00%) 9.96%
    Windows 7 64 bit (0.00%) 0.78%

    DirectX 10 Systems (Vista with DirectX 10 GPU 5.43%

    DirectX 10 GPUs 21.82%

    Video Card Driver Name
    nv4_disp.dll 39.62%
    ati2dvag.dll 17.55% Khmmm.Ezt nem hagyhattam ki. ;] :P

    Általánosságban pedig 256-512 VRAM-ot használnak a legtöbben, 1280x1024 ill. 1680x1050 felbontásban.

    Így a "kőkorszaki" adatok után, még azon is el lehet gondolkodni kell e a DX10...nem hogy DX11. Most már látod miért akar lassabb ütemben fejlődni az nV? ;) Te amit mondasz, és jósolsz hogy DX11/Win7, ezek alapján még legalább 2 év, de lehet 3 is akár.

    [ Szerkesztve ]

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

Új hozzászólás Aktív témák