Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz keIdor #17546 üzenetére

    Kicsit elment a téma. Én a magam részéről azt mondom csupán, hogy nem hülyeség a Titan V-ből kiiendulni, de szerintem akkor is folytatódik az NV kártyák teljesítménynövekedése. Miért? Pusztán az előző évek kártyáinak összehasonlításából adódóan. Plusz mert az NV egyre tolja a kártyák megjelenését, emellett lassan bevett szokás lesz az áremelés minden új generáció launchakor. Ha nem lenne nagyobb teljesítménynövekedés, nem lenne nagyobb áremelés sem. (attól még emelkedhetne az ára, csak nem 15-30%-al)

    De ti persze sokkal jobban benne vagytok a témában, számomra ez valóban csak tipp, annak viszont erős hiszen én az előző években mutatott fejlődésre és árazásra alapozva "tippelek". Szerintem folytatódik a teljesítménynövekedés az áremeléssel együtt és mindekettő az előző évekhez hasonló mértékű növekedést fog hozni. (+-10%)

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák