Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • muxi-muxi

    senior tag

    válasz MPowerPH #19327 üzenetére

    Ott is laktam egy ideig, a TV licenszemet Kakszi Lajos (kinek mond valamit a név?) nevére vettük, a tesómét Pörkölt Józsefére. :DDD

    A PC World is dettó ilyen volt (tesók a Curry's-szel). Teljesen korrekt középszerű cuccok, valamivel jobb áron nint a Maplin's (ahol megint csak ki lehetett jó cumákat fogni). Imádtam retail parkokba járni, némi windows shopping miatt :) Másik öcsém nagyon baba ex-display 1070 Strix-et szippantott magához, hogy aztán valami hibbant kocka adjon neki cserébe a NVdia 1070FE-t, meg száz fontot (holott szerintem a 1070FE klaszisokkal szebb kártya.)

    Szóval igen, az említett boltok nem igazán a HC-kockák Valhallája, de érhet pozitív meglepi...

    @Laraxior: ne is mutogasd az áraikat, mert a debüt után ott is volt egy lógó rendelésem, amit egy hónap után mondtam vissza. Nyeltem nagyot, mikor végre ráakadtam egy 3080 Aorus Masterre, csuklottak a Sparkasse tulajának felmenői, amikor limitet kellett állítanom a kártyámon ( a postam miatt pont túlcsúsztam a napi költéshatáromon), de minél többet olvasom a topicot, annál jobban meggyőződök arról, hogy egy prémium AIB kariért nem is volt annyira sok az a ezer euro...

    Lehet teszek még kísérletet még egy EVGA karira is, oszt' ilyen áron, jön, amikor jön, max megijedek majd, ha itt van :DD

    [ Szerkesztve ]

    Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

Új hozzászólás Aktív témák