Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    addikt

    válasz ribizly #38485 üzenetére

    Ez egy cpu teszt, igen, így is lehet nézni.
    Én mindig egy, két generációt tuninggal rádobok. A Comet Lake rendszerrel is hoztam azt, amit most a Raptor Lake ad.
    Igaz, elég erős overclock-kal.
    Szeretem az ilyen teszteket, de pl ha nem egy 3080 kétszeresével, azaz 4090-nel mérnék, hanem egy 3080-nal, nem 1280×720-ban hanem legalább 2560×1440-ben, nulla különbség lenne. A 3080-nak beletörne a bicskája rendesen.
    Persze megértem azokat is, akik nem akarnak hónapokat beleölni az oc-ba, ilyenkor tényleg érdemes megvenni az erősebb, gyorsabb rendszert.
    A 9900k-ból eddig egyetlen oc'er-től láttam kimagasló eredményt, ami már egy átlag 13700/900k eredményét produkálta.
    Sajnos átlag hardverekből nem lehet, nagyon erős válogatás és szerencse kell.
    Privát véleményem, hogy egy 3080 mellé magas felbontás és grafikán, elégséges egy 9900k felturbózva.
    Ha van rá keret, akkor természetesen egy új rendszer. Én is 13700k-val használom a 3080ti-t, de abszolut nincs semmi oc, mert alapon is túlszárnyalja a 3080-at.
    Én szeretem az újdonságokat, ezért vettem. Semmivel nem vagyok előrébb, mint az elődjével, a Comet-tel.
    Lehet veszek 14xxxx procit is, mert piszkálja a csőröm, hogy milyen :DDD

Új hozzászólás Aktív témák