Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Spirit

    őstag

    válasz subaruwrc #795 üzenetére

    Lehet nektek szerencsétek volt, vagy mostanság már nem úgy mennek a dolgok. Akkor vásároltam mindent náluk, mikor még a Dunaparton volt az üzletük, egészen odáig, hogy megnyílt a külön boltjuk, ahol a szervízt intézték. Mivel sokasodtak a bontott dobozos új termékek, amiket vettem, majd több hónapig elhúzódó monitorgariztatásom(háromszori javítás, teljes rugalmatlanság) volt, majd vezérlőhibás SSD-re mondták azt 1 hónap után, hogy "nincs ennek semmi baja", azóta elkönyveltem őket, mint kerülendő bolt. Mondom, lehet, hogy már máshogy megy 4 éve nem jártam feléjük.

    Az említett javított kártya a régi dobozban pedig az Aquában volt(memóriahibás Asus ref 290 dobozába megBGA-zott DirectCU belehányva), gyakorlatilag sajnos már egybe veszem az összes nagy magyar boltot.

    Ja, és nem iszom, soha, máshonnan hallott dolgokat meg nem szoktam visszaböfögni, ha nem tudom mennyi a valóságalapja.

    Abban viszont igazad van, hogy nem kell kelteni a flame-et, nem is volt célom, elnézést, ha úgy jött le.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák