Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoolla

    aktív tag

    válasz chris0000 #508 üzenetére

    Ezen nem érdemes görcsölni, max addig amig nincs normális utánpótlás. Cserélik azt kész. Amig voszont működik, (lehet, hogy soha semmi baja nem lesz) addig van egy jó erős kártyád.
    Én még ugyan nem értem el azt a bizonyos xx óra játékidőt amikor elkezdenek halni, de eddig én boldog vagyok az Asus-al. Csöndes, 140mhz extra figyel rajta + 800mhz a memorián.
    Szerencsére itt már normalizálódik a helyzet. Már vannak kártyák amik vannak stockon napokig sőt már lassan két hete. Tegnap volt Msi minden fajta, még a vizes is. Így ha megadja magát az enyém az sem érdekel. Veszek egy Msi-t aztán a csere vadi újat meg árában eladom.
    Minden egyes terméknél amit vásárolunk, ott a lehetőség a meghibásodásra, és a szarakodás a gariztatással. Ne vegyél ref nyákosat, ha ennyire parázol, de hogy ne vegyél egyáltalán, annak én semmi értelmét nem látom. Persze ha csak szimplán nem ér ez a teljesitménytöbblet ennyi extra pénzt, az más kérdés.

    "It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

Új hozzászólás Aktív témák