Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devid_81

    nagyúr

    válasz nkmedve #1086 üzenetére

    Eskuszom nem trollkodok. :N :R
    Oh boy, ahhoz kepest, hogy mar regen nem kellett volna egyikotoknek sem visszairjak, csak nem birom ki.
    Szerintem nem ertjuk egymast, de ugy halal frankon.

    Az a tablazat amire Ti mutogattok, hogy mennyire jo az RTX-ek hatasfoka elter attol amit a kartyak valoban felvesznek.
    Ezek a szamok amiket irok ott vannak a tesztben, nem csak ebben, atlalaban mindegyik tesztben, nem en talaltam ki hasra utes szeruen. Ezek aramfelvetel eredmenyek jatekok alatt illetve jatek alatt csucsokban, ezert is valasztottam el oket.

    Leegyszerusitem, mert valoszinuleg nem voltam ertheto, vagy egyertelmu:

    Ha hivatalos TDP ertekeket hasonlitassz ossze akkor a Turing igen is elorelepes a Pascalhoz kepest, pont
    De ha a valos aramfelvetelt nezed akkor mar mindjart mas a helyzet.
    Es tovabbra is az osszehasonlitasi alapom GTX 1070 vs RTX 2070, illetve GTX 1080 vs RTX 2080, GTX 1080 Ti vs RTX 2080 Ti stb.
    Ezeknel a kartyaknal hibahataron belul +/- par % de amit a Turing gyorsul annyival tobbet is vesz fel cserebe.
    Ez mindaddig igaz amig el nem jutunk az RTX Ti-hoz, az az egyetlen ugyanis ami elorelepes az elodjehez kepest, ha a valos aramfelvetelt nezzuk es a 3D teljesitmenyt ezek melle.

    Most ezt tenyleg csak en latom igy?! :U :F

    Mert ahelyett, hogy most mind a kettotok szemeben en lettem a helyi elmezavarodott (Cobra652 es Te)
    inkabb valaki elmagyarazna nekem ezt, hogy nem, ezt itt es itt rosszul latod, errol az oldalrol nezd, ne arrol.

    ...

Új hozzászólás Aktív témák