Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devid_81

    nagyúr

    Tegnap este kicsit jatszottam az Overwatch-al a haverokkal.
    Kb 3x dobott ki jatekobol, crashelt, arrol nem beszelve, hogy valszeg az utsonal mar ban-t is kaptam erte. :U
    Az eddig teljesen stabilnak gondolt orajelek (Boost: 1746 MHz / Base: 1632 MHz +40mV) ugy latszik megsem voltak stabilak.
    Nem tudom Ti melyik MSI Afterbunrnerrel tuningoltok, de nekem most a 4.40 Beta 10 van fenn.
    Majd elkezdtem jatszani az orajelekkel, es feltoltam a vcore-t +100mV ra had fustoljon ;]
    Es egyre kevesbe ertem a boost 3.0-at most mar azt kell, hogy mondjam :D
    A kartya a gyari orajelein (Boost: 1683 MHz / Base: 1569 MHz) felboostol 1950 re es szinte vegig stabilan ott is marad ha adok neki extra feszultseget, es a power limitet feltolom 150%-ra.
    De csak siman a power limitet kimaxolva is szinte ugyan ezt csinalja, es eleg stabilan 193x Mhz korul van vegig.
    Ha mindent gyarin hagyok akkor meg osszevissza ugral 17XX-1900Mhz kozott, de minden csak nem stabil.
    Ha elkezdek adni neki extraba par Mhz-et akkor vhol 2000-2012-2025 korul vege az egesznek, akarmennyi feszultseget adok neki (nyilvan itt a vege)
    Most ez csak nalam ilyen "erdekes"?
    Azt gondolnam, hogy a gyari beallitason legalabb nagyjabol stabilan kepes boostolni, de siman 100-150Mhz elteresek vannak amig nem piszkalom a power limitet es vagy extra feszultseget...

    Most mar nagyon kivancsi vagyok ra, hogy a gyari bugos fjosh progijaval ha siman beallitom a gyari max OC-t akkor stabil marad-e, de ezek utan ketlem...

    Csak kerdes ha nem lesz stabil a gyari OC orajeleken sem, akkor megeri-e gariztatni?! :F
    Xtremeket sorban kuldik vissza ezert... :U

    ...

Új hozzászólás Aktív témák