Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz yodamester10 #20008 üzenetére

    A gáz az, hogy 980SLI megtenné, viszont éppen irtják az SLI/CF támogatást mindenből. Szóval én majd 3 év múlva elgondolkodom rajta esetleg.

    szunya1: Bocs, nem személyeskedésnek szántam. :R Asztem, 4K filmeket nézel, és csak bosszant, hogy játékok meg nem mennek fullban. :B

    Lauda: Afterburner, Dying Light

    KAMELOT: Akkor már miért nem Quake 2-vel nevetteted ki magad? :F :C Gondolom, C3-ból kihagytad az élsimítást, mint az ügyes netes tesztek. :F Ultra grafika, AA/AF meg "x0". Esetleg érdemes a füves/esős pályán tesztelni, mert az minden kártyán kb. felezi az FPS-t. :U

    Proci985: Csak sikerült buherálnom a grafikán driverből, felvittem 3824MB-ra. ;] Továbbra sincs semmi lag, játék közben 14ms az alap, 25-50ms-re ugrik föl néha max (váltáskor megmaradtak a kiugrások, de az a "ki nem sz.rja le" kategória), FPS min 38. Több teszt nem lesz, mert az elmebeteg irányítás miatt köszönettel uninstalláltam a játékot. Oszt' remélem, csak megoldják valahogy a maradék 200MB-ot is. Hogy hosszú távú adatokat töltenek oda, vagy a driver figyeli a megugrásokat, és flusholja az adatokat, mielőtt lagot okoznának, nem tudom, számomra az a lényeg, hogy ha már lehet, használja ki a kari a teljes RAM-ot. Ha még gyorsulnak is a játékok, isten uccse. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák