Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    válasz helkis #14798 üzenetére

    Értek, de hibásan majd úgy is a suliban újra vesszük.Most is tanulok pl Windows 8.1 gyorsítása, tuningja.Nem azt mondom mindent tudok, de van szakértelmem, és amit írtam fentebb amit a nagy szak3mber mondott a tápom a ludas akkor elképzelheted mint szakemberek mennyien vannak akkora tudással nem csak én.Meg oldottam mindent, de mint a mondás is tartja kérdezni nem szégyen.Pszichológiát tanulok ezek a kérdések a páciens megnyugvását ön maga ihazolását hozza magával.Ami ismeretlen meg kérdezünk pl ez a beragadós dobj egy resetet a gépnek, mer addig nem megy a kártya megfelelően.Na ez nekem ujdonság volt ezért önmagam igazolása érdekében rá kérdeztem.Ha figyeled, és tanulod az emberi tulajdonságokat akkor tudhatod az emberek egymástól tanulnak még Enstein is! :)

    Devid igen ez a diszlekszia, de nem gond van olyan is mikor a szennyes tartó hejjett awc be rakom majdnem a ruhámat, vagy sampon hejjett wc papírral megyek fürdeni.Fura dolog ez ez sajnos agyi rendellenesség nem megfelelően vállogazja ki a tevékenységet.Igazad van egy valey extreme hd dopsz mekem.Nekem a memória jobb 0 ról 400ra tévve 7fps hoz.Gpu nagyon keveset. :R

    Damptamd
    Mesélj ki az a négy egy vagy kettőre emlékszem.Szakember mondta kártya hiba ti beragadt az órajel, vagy a tunig szóval nem véletlen akarom több embertől hallani, hogy ez a helyzet. :)

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák