Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cyberkind

    félisten

    válasz keIdor #82041 üzenetére

    A valóság az is, hogy a HL mint széria nem volt annyira korszakos mint gondolják (persze technikailag az), pláne a 2. rész, a 2 Episode már kezdett javulni ezen a téren is, és pont ezért fájó, hogy az van ami van, valaki majd egyszer talán befejezi, de ez a széria nem arra jött létre, hogy 3 számozott rész és pár spinoff után befejeződjön, és ahogy hallottuk illetve láttuk az Ep 3 se zárt volna le semmit.

    Semmi más nem lesz amíg Newel él, övé a cég, nincsenek tőzsdén, neki elég ez a rengeteg zsé ami van, úgyhogy ez ha meg is történik még idő, engem mondjuk nem zavar, nem tudom, hogy számít-e nekem annyit a HL, hogy egy új részbe azonnal beleugorjak, már a 2 se annyira jön be mai szemmel, pedig azt is rongyosra toltam.

    Paranormal Cocktivity

  • Puma K

    veterán

    válasz keIdor #82041 üzenetére

    Csak a Fallout 4 egy olyan játék amiben a karakteredet egyedire szabhatod és a párbeszédekbe van beleszólásod, nem csak hallgatod-nézed ami a képernyőn történik.

    Szóval ott valamilyen szinten erről a "hiányosságról" elterelődik a figyelem és a játékos inkább a válaszokon töri a fejét és a saját belső hangjával mondja amit válaszolna. Így nem érzi azt, hogy csak egy kamerával rohangál egy virtuális világban.

    Annak örülnék, ha egy open world HL-t adnának ki.
    De egy a 7 órás háborút feldolgozó részt is nagyon tudnék díjazni.

    Szerintem a Valve a készítőknek annyit mondott, hogy ácsi srácok egy kis időre... aztán a nagy állás közepette eltelt sok év... szóval szerintem lettek volna ott ötletek bőven, de a Steam fejlesztése közepette fél szemmel tartották csak a piacon a szemüket.

    Aztán azon kapták a fejüket, hogy az online játékok sokkal jobban pörögnek lásd: Left 4 Dead 2, Team Fortress 2, Dota 2, CS, Gmod(!)

    A járművek használata által én úgy éreztem, hogy most aztán tényleg oda megyünk ahova kell és rendet teszünk valamint pontot az egész témának a végére. Nem csak hoztak-vittek azaz toltak ide toltak oda érzetem volt.

    Most ezt a videót megnézve:

    Gabe Newell Mega-Kills Announcer - videó

    - Mi az a vortigaunt hang az elején amit Gabe kiad magából?
    - Miért van egy Gordon Freeman bábú a stúdiómonitorok szélén baloldalt?
    - Miért nem mutatja a 3-as?

    De lehet csak szívat a bácsi...

    Aki ezt még nem látta az nézze meg :Y

    Black Mesa: Xen Trailer

    Lehet kapunk egy a fenti Black Mesa videóból kiindulva fotó realisztikus openworld-online Half Life folytatást :D

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák