Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz VTom #74629 üzenetére

    Kicsit furcsán rágja az angolt mint azt hallani és olvasni is lehet:

    "2016. szeptember 14-én Danielle és anyja, Barbara Ann, szerepeltek Dr. Phil műsorában "Szeretnék lemondani az autólopó, késsel hadonászó, fenékrázós 13 éves lányomról, aki megpróbált lecsukatni engem egy bűnért" címmel. A cél Bregoli viselkedésének megbeszélése volt, amibe beletartozik az is, hogy a lány ellopta a stáb egyik tagjának autóját. Amikor felmérgesedett a közönség nevetésén, így reagált: "Catch me outside, how about that",[6] ám ez az ő kiejtésével inkább úgy hangzott, hogy "Cash me outside, how bow dah", amivel azonnal felkapott internetes mém lett és "'Cash me outside girl"-ként vált ismertté." - [link]

    160 cm tömény terror 15 évesen ;]

    Amúgy én is csak kamillázok ezekre a számokra-zenékre, emberekre meg úgy az utcán megjelenő létformákra :DDD

    (#74630) RazoR

    Tudod hogy megy ez: #qualitycontent

    A sok boombox-os kis táskának jó az utcára miközben vonulnak...

    (#74633) akoska07

    A mai lányok-nők furcsán működnek... ;] :B :N :K :U

    (#74636) TTomax

    Az a gond hogy manapság ez számít zenének és jónak... olyan nézettséget érnek el ilyen és ehhez hasonló zenékkel az emberek hogy az nagyon durva... több tíz milliós sőt több száz milliós megtekintéseket érnek el ezek a számok. Aki-akik meg rendes zenét rak-raknak össze az meg nem kap-kapnak ekkora figyelmet és elismerést.

    Félre értés ne essék én a zenének minden fajtáját szeretem A-tól Z-ig, de ezt a fajta nótát amit linkeltem nem tudom értelmezni... mondjuk egyedül az tetszik benne hogy olyan mély szólal meg benne, hogy az üveg az ajtóban berezonál ahogy dorombol a sub és még csak hangosnak se mondanám azt ahogy hallgatom :D
    Szóval ez a zene számomra nem élvezetes, hanem szórakoztató :D

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák