Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz hszilard666 #30184 üzenetére

    caselabsokat neztem, faszak, de szerintem csak custom vizzel van ertelmuk. onnantol meg siman ott van az ember, hogy egy kozepkategorias gep ara mar elment, de hazon es vizen kivul meg minden hianyzik. a sajat vizem 200 folott volt vegeredmenyben (+ ventik kb 25k). oke, ezert autonom vizhofokszenzor alapjan szabalyozott csendes rendszerem van, de a viz kibovitese a 290x miatt elvitte a masodik 290xre szant budgetet. valamennyit ebbol lehet hozni (primo helyett fekete EK cso, EK compression fittings helyett olcsobbak, egy nagy radi harom helyett, CPU_headerrel szabalyozni Lamptron helyett, desztviz lotyi helyett, aprobol vadaszni mindent), de a GPU blokk + pumpa kombon nem nagyon lehet sporolni, a tobbin (szenzor, cso, lötyi, csatik) meg visszauthet.

    Cosmosokat neha ki lehet fogni aproban olcson, ACTS/Stacker szeriat szinten. az RC1000ben en jelenleg kb epp elferek :B

    D600 szep, bar egy szerverhaz nekem nem kene a szobaba, az mar tulzas:).

    ----

    Oculus Rift: probaltam DK2ot, 10 perc utan lightos hanyingerem volt. ami jo, hogy VR szemuveg, kis helyet foglal, konnyu, szallithato. ami rossz, hogy nem fedi le a periferiat es kozepen pixeles, nem latszanak a reszletek. tehat nem lehet szemmel korbenezni, a periferia fekete.

    autoversenyezni vagy fpsre szvsz nem minden esetben jobb egy multimonitoros setupnal, vr cavet sem valt ki (probaltam kb 30-35millios, 7projektoros Volvo S80 kore epitett kutatasi autoszimulatort is). itthon 2007 ota multimonitorozok, 2008 ota hasznalok softTHt es 2011 ota eyefinityzek/surroundozok.

    namost: a pixelszamot tudjak novelni, viszont pl a vr sickness 25 eves kutatasi cikkekben mar feltunt problemakent, aztan azota is a megoldatlan problemak kozott van. btw Padebornban amikor eloszor voltam VR szobaban a Siemens Nixdorfban 98ban ott is rosszul voltam. a teljesseg kedveert a VR caveben is rosszul voltam, szoval csak a sajat itthoni setupomnal nem jon elo a rosszullet. viszont az itthoni tobbmonitoros setupom a szakirodalom egy resze szerint nem minosul nagy immerzioju rendszernek (fun fact: anno megcsinaltam egy MSC kurzust a teruleten).

    plusz beszelgettem devvel aki tamogatja, kb az osszes SDK inkompatibilis az elozovel, szoval a szoftveres reszen is van mit finomitani.

    viszont ha kijon a vegleges es mukodni fog, akkor szerintem veszek egyet.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák