Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devid_81

    nagyúr

    válasz VTom #55064 üzenetére

    Szerintem az egesz nVidia altal krealt ar (piac) egy kalap kula ahogy van. :K
    Maradjunk annyiba, hogy a GTX 10XX egy frissitese (jol sikerult ettol fuggetlenul) az 9XX-es szerianak.
    1080 kb 399$-ert lenne piackepes es melto levaltoja az elodjenek.
    1070 kb 299$
    1060 kb 199$

    Ha valoban jon az 1080 TI annak kellene legyen max 499$
    Az "uj" Titan-t nem arazom be, az a szeria szamomra soha nem ert meg emlitest sem, mivel a kesobb kiadott Ti-vel mindig elasta az nVidia az egesz Titan szeriat jo melyre.
    De ugye tudjuk annak egy "masik" piaca van, nem az atlag user stb

    Ezzel szemben a hasznalt VGA piacnak vhogy igy kellene kineznie:
    GTX 980 Ti mar reges-regen 199$ es alatta kellene legyen.
    GTX 980 149$ stb

    Ezek most olyan arak (az uj kartyaknal), amin a gyartonak meg mindig boven lenne (kellene legyen) haszna boven annyi, hogy maradjon fizeteskre, fejlesztesekre stb.
    Foleg ha megnezzuk, hogy mennyit is fejlodott mostanaban az nVidia, fejlesztesrol nem beszelhetunk tul sokat, csak csiszolgatasrol.
    Ettol fuggetlenul jok, de ugyan akkor mar most latszik, hogy elfekszenek itt ott uj cimeknel, 2K/4K-ban.
    Ami az egyik legrosszabb, a multi GPU-t kezdik leepiteni, de meg mindig nincs kartya ami egymagaban 4K-t birna 60+ fps-el , tehat megvagyunk/leszunk love hamarosan. (ongol az nVidiatol)
    Most tudom elegge nVidia ellenes a hozzaszolasom, de meg kell hagyni, NAGYON nem tetszik az uzlet politikajuk. :(
    Szerintem oda akarnak jutni mint az Apple, nem kell jack/usb, mert "azt csinalnak amit akarnak" es mi megis megvesszuk...en biztos nem veszem meg, majd megveszem amikor annyira csokken az ara mint amennyit er. :K

    Peace! ;)

    ...

Új hozzászólás Aktív témák