Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 3.Aragorn

    addikt

    válasz Ciccuka #138 üzenetére

    Igazából a venti már kezd meghalni. Többször szét lett már szedve emiatt, már a rácsot sem tudtam rendesen visszatenni, mert a háza is meg van hajolva kicsit és belelóg a ventilapátokba. Ez önmagában mind csak szépséghiba mert maga a táp betonstabil, de már messze nem olyan halk a venti mint volt. Sajnos csak az utolsó 4-5 évében volt normálisan porszűrt házban, a Nanoxia DS 5-ös előtt harisnyával oldottam meg a porszűrést :DDD
    Egyszóval rászolgált a cserére. Tartaléknak, teszteléshez sztem életem végéig megtartom, el nem fogom adni semmi pénzért :N

    De hogy ON is legyek, végeláthatatlan tipródás után megrendeltem az MSI GTX 1660 Ti GAMING X-et. A döntő érv a hűtés volt végül, mert ha már az új seasonic focus plus gold 550-es tápban félpasszív hűtés van, és eleve hangszigetelt házba megy akkor csak ne erőlködjön már a Ventus kissé alulméretezett hűtése. Így is a vga lesz a leghangosabb sztem, hacsak a régi 1. szériás wd black vinyómat nem számítjuk, na az is föl tud kerregni néha...

    [ Szerkesztve ]

    Nem minden vándorút céltalan...

Új hozzászólás Aktív témák