Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • westlake

    félisten

    válasz Malibutomi #1129 üzenetére

    Én azt hittem, hogy viccből írtad.. Nade akkor neked is: mégis mire számítottál? Eleve tuningról beszélünk? A fizika törvényei szerint hány olyan elektronikai eszköz van, ami ha magasabb frekvencián működik, akkor nem "kér" több kakaót és nem éget többet is? A 180W egy normális működés fogyasztását tükrözi. Ne akarj többet, mint amire az NVIDIA eleve tervezte és akkor nem is fog többet fogyasztani. Már az 1%-os TDP növelés is nem "normális" használatnak felel meg a gyártó szemszögéből. Szóval végképp nem értem, mi ebben a furcsa.

    #1131: "Minden kiskernek - már aki VIP és kapott 1080-at - meg volt mondva, hogy 260 ezer alatt nem adhatják."
    Ezt most te komolyan mondod és el is hiszed? Meg lett mondva? Meg lettek fenyegetve a kiskerek, ha mégis kevesebbért adják? Meg lett mondva. Igen, ez aztán visszatart mindenkit. Főleg, hogy a bizonyító ereje nulla. Egyébként meg gratulálok hozzá, hogy te ilyen informált vagy, hogy tudod, mi lett megmondva minden (VIP) kiskernek. Akármit is jelentsen ez. Amit írsz, az nem kis naivitásra utal.

    [ Szerkesztve ]

    Play nice!

Új hozzászólás Aktív témák