Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keIdor

    titán

    válasz KillHates #15939 üzenetére

    Most hétvégén megint jártam Bécsben, kimentünk kicsit élvezni a tisztaságot és a békét.
    Ez tudjátok milyen épület, és mit jelképez ez a szivárvány zászló?
    Ez a parlament, és az a zászló a melegek "jelképe"... pont aznap volt kint a melegfelvonulás.
    Ott ennyire elfogadják... az egész belvárosban láttam, hogy buli van, megy a zene, vannak rendőrök, de nem kellett csinálniuk semmit. 2-3 óra alatt lezajlott ez a felvonulás és mindenki ment haza. Nálunk mi volt? Tojásdobálás, köpködés, meg minden, amit el tudsz képzelni... amúgy nem vagyok bu*i mielőtt félreértenétek. :DDD
    Én úgy vagyok vele, hogy amíg engem nem szemelnek ki, amíg a 4 fal között történik, és amíg nem hívják magukra a figyelmet az év mind a 365 napján, addig nekem semmi bajom azzal, aki más. Akinek nem tetszik a felvonulás, ne legyen ott! Érdekes ott így elnézik, mindenhol ez a zászló díszelgett, a rendőrség csak nézett ki a fejéből és békésen lezajlott az egész. Különben hallottam, hogy beszéltek ott franciául, angolul, spanyolul, olaszul, szóval sok országból voltak, és béke volt...

    Nálunk meg háború volt Budapesten... szóval kb. ez a különbség a magyar meg az osztrák/európai között... ott születhetsz bármilyennek, szabad ember vagy, itthon meg kinyírnak.
    Ez egy a sok közül, amiért nem szeretek magyarnak lenni, büszke meg aztán végképp nem tudok lenni, mert mire? Nem érdekel a múlt, a jelen és a jövő érdekel(ne) ha lenne...

    [ Szerkesztve ]

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Új hozzászólás Aktív témák