Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz danyboy01 #141 üzenetére

    Nem csináltam :)

    USB-ről 5V-ot kapsz ami bőven elég 2 ventinek és hangosak sem lesznek.

    Terv? Nem kell ehhez nagy tervezés :D USB kábelről a csatit levágod beméred multimeterrel, hogy hol van az 5V ha megvan elosztod 2 fele és rákötöd a ventiket és már készen is vagy a venti résszel :) Aluból pedig könnyű pad alakú elemet hajlítani amibe kivágod a megfelelő helyen a ventinek a helyet + usb csatit is lehet venni, hogy szép legyen (előlapi panelekben szokott lenni, psc boltban tuti lehet ilyet találni).

    Nem lehet nehéz...

    (Nekem mobile p4 van de nem tervezem ilyen hűtőpad beszerzését/építését, nem melegszik (minden hűtés nélkül is 55fok a plafon) a ventije nem halk de ha halk gép kell akkor itt az asztali :) ) (beszerzését tuti nem mert még egyet sem láttam ami az én notimhoz jó lenne... építgetni pedig lusta vagyok... elég az autóm/bringám/ + alkalmanként hifit/videjót/mások számítógépeit és más cuccokat bütykölgetni....)

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák