Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Meekrob

    tag

    válasz orbit_ #697 üzenetére

    A vinyónak 60 fok már veszélyes, hamar tönkremehet ilyen hőmérsékleten. Persze ha nagyon nagy terhelés alatt vannak ilyen hőmérsékletek ( játékok, 3d-s programozás) akkor ok. Procinál is szerintem magas a 80 fok, nekem hűtőpad nélkül, max terhelés mellet ment fel olyan 70 körüli értékre, a gpu meg 75-re. aMúgy ez a 2 dolog termeli leginkább a hőt, a proci, és a videókari. Lehet hogy inkább rosszul van a kenőanyag a proci, és gpu, és a hőelvezető között, de laptopnál nemtudom egészséges-e szétszedni. Én anno vettem egy notepal infinitet, remekül működik, min. fokozatban nagyon csendes, maxra csak játék közben állítom, akkor meg úgyse hallom a játék miatt :) .Lehet hogy tényleg a porosodás miatt kevesebb levegőt mozgat a ventid, de ennyi idő alatt csak nem lesz olyan nagyon poros, hacsak nem egy építkezés mellett a szálló porban nyúztad 9 hónapig a gépet :) . Érdemes lehet utánanézni hogy miért is ilyen meleg, de annyira még nem lehetett forró hogy amiatt kikapcsolja magát a gép, szóval csak nem olyan vészes a dolog, de azért érdemes jobban utánanézned.

Új hozzászólás Aktív témák