Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz Tim82 #46039 üzenetére

    Az az aszott melles dolog tényleg durva volt.

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • #56474624

    törölt tag

    válasz Tim82 #46039 üzenetére

    Ha sorra veszem egyébként, valahogy mindig sikerül neked elragadtatnod magad,

    Nyilván ugyanazokat a helyzeteket nem ugyanúgy reagáljuk le, így a reakció erősségéből (ami nálam mindig meglehetősen erős egy idő után, ha valaki sérteget, függetlenül attól, hogy az igaz-e) kár következtetned igazságtartalomra. ;)

    Miután te kezdted az egész személyeskedést, hadd ne sajnáljalak már, hogy te is kaptál ezt-azt.
    Másrészt nem kell mindent mindig szó szerint venni, gondolok a havi rendszerességre (menstruálsz ilyenkor? ;] ), én egyébként sem tartom nyilván, mikor vitáztam veled, vagy akárkivel, és utánakeresni is lusta vagyok. Nyilván az is szerepet játszik, hogy több mint egy hónapig bírtad kénytelen-kelletlen, hogy sokáig nem írtam ide.

    életemben nem volt még nőm,

    Viccelsz,? Azt írsz le, amit akarsz. :D
    Ilyen szinten minimális információból épp ugyanúgy félre lehet következtetni, mint a közel semmiből (azaz 3 évvel ezelőttről, de bevallom, nem néztem utána; persze a mostani műsorod is megérne egy misét), tehát ha azt gondolod, hogy számodra felmentő körülmény, hogy évek óta nem nyávogtál itt, akkor rosszul gondolod. ;]

    Azt azért elmondanám, hogy a sértődékenység/érzékenység megléte nem áll fordított arányban az iq-val. Erre számos nem élő, élő cáfolatot lehetne mondani. De nyilván neked van igazad. :U

    Ez pusztán csak azért hatalmas fail a részedről, mert ezt te dobtad be. Sebaj.

    Bocs, hogy nem olvasok a gondolataidban, és tudtam már akkor, hogy mire is gondolsz valójában, nem a buzi témára. De mielőtt felvetnéd: az, hogy én azért tartom magam valamire, mert nem állok szóba a nekem tetsző nőkkel egyrészt nem igaz, másrészt ugyanúgy mocsok kijelentés, ami nyilván komoly, hosszas lélekelemző munka nagy eredménye.

    Ugyanennyi erővel én pedig várlak történelmi és művészettörténeti témákban, gondolom, majd megalázol az ezekben villantott nagy tudásoddal. :))

    Legyen elég annyi, hogy itt vitázunk, hiszen az ilyen verbális jellegű viták is inkább a te tereped. Szóval jöhetsz a matek topicba. :K

    A többit inkább nem írom le, mert fáradt vagyok, és olyat találnék írni, ami szíven ütne téged, azt meg nem akarom, elég sorscsapás vagy te magadnak. ;]

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák