Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • #56474624

    törölt tag

    válasz Tim82 #46030 üzenetére

    Nem akadályoz meg a válaszolásban, géphez vagyok kötve a tanulás miatt. Pillanatnyilag ez a "minőségi" időtöltés. ;)

    Amúgy nem értem, mit lovagolsz még mindig az én saját problémámon. Egyáltalán mi közöd hozzá? Miért vergődsz még mindig ezen? Tényleg lehet valami bajod. Hogy én miképp kezelem, illetve hogy is állok most, arról igazából fogalmad sem lehet, miután nem írtam semmit ezzel kapcsolatban.

    Ehh... te tényleg buta vagy, de ezt már eddig is tudtam, pontosan ezért élvezet néha téged csipkedni. ;)

    Aham, és ez nem szánalmas. :DDD Örülök, hogy már a szellemi színvonalamat minősíted, ez is csak azt jelzi, hogy érzékeny pontra tapintottam. :P
    Hogy belémkötsz, szerintem nem azért van ténylegesen, mert te ilyen erre elélvezős fazon vagy. Megfigyelted már, hogy a frusztrált emberek kötnek bele az élő fába is, akinek rendben az élete, az nem strapálja magát hótfelesleges dolgokon? Kavarhatod, ahogy akarod, nem én veszem elő időről-időre a te problémádat, hanem te az enyémet, amit még persze saját ízlésed szerint fűszerezel is itt-ott, ez épp elég jelzésértékű ami a szánalom kategóriát illeti. De csináld csak, vedd elő ugyanazt újra és újra, miközben a tényekről fogalmad sincs. :N

    scusi, nem Liriont akartam felfelé minősíteni. :DDD

    Mert rendben vagy verbális képességekben, és mindig tudsz lekezelő stílusban válaszolni, még te sem leszel valami magas szinten. :N

    [ Szerkesztve ]

  • Lirion

    addikt

    válasz Tim82 #46030 üzenetére

    Most elszomorítottál. :O Hogy fogok ezek után aludni? :F

Aktív témák