Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz #56474624 #43891 üzenetére

    akkor miért a nagy felháborodás, a sértődés?

    Számomra ezt azért érdekes pont tőled hallani, mivel a legelső hozzászólásomban direkt leírtam, hogy túlzok, irónia, nem kell 100%-ig komolyan venni, csak tényleg hülyeség volt a megállapításod (ezt utána valahogy Ijk-nak sem sikerült olvasnia, idéznie) - de utána már jött tőled a sértett kisfiú-attitűd... ami valahol azért fura nekem. :P

    Pontosan az elb... elszúrt, általánosságban a célcsoportot sértő szóhasználatod és sztereotípiáid miatt kezdtem el vitázni. Egy "buta kijelentésnek" is súlya van, még ha a kijelentő nem érzi az elején, akkor is.

    Egyébként valahogy sem te, sem Ijk nem fogadja el azt az egyszerű tényt, hogy a fiatalság csak egy tényező azok közül, ami miatt valaki kívánatos, szerethető stb. lehet. Fontos tényező, de elég nagy csőlátásra utal felállítani egy általánosan érvényes egyenletet csak erre. (Ami pl. neki annyira sikerült, hogy mihelyt kapott egy a sémájába nem beleillő választ, akkor jött a "kifacsarod az egyszerű kérdést!", ahelyett, hogy elfogadta volna...)

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Aktív témák