Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • sagvary

    aktív tag

    válasz Lirion #40833 üzenetére

    Iszonyú, hogy ha szerelmes az ember, akkor mennyire nem megy a racionális viselkedés, de hát ez sokunkkal így volt/van. :((( Ilyenkor sokkal védtelenebb az ember, kellenek a jó haverok, barátok akiknek kibeszélheti magát és ettől valamennyire mindig nyugodtabb lesz.
    Lehet, hogy 2 napig valami nyugtató is elkellne ilyenkor, mert magát rendesen károsítja a csapdában, vagy ha tetszik, a mókuskerékben.

    [ Szerkesztve ]

    "Hadrianus falának felhúzásához 750 milliárd köbméter követ mozgattak meg."

  • _XXXXX_

    tag

    válasz Lirion #40833 üzenetére

    Pontosan erre akartam kilyukadni amit írsz, hogy nem tudja mit akar vagy mi a jó neki, mert nincs önismerete. Tehát első lépés önismeret, második lépés kitalálja mit akar. A sorrend nem felcserélendő. Erre akartam rávilágítani, hogy nem tudja mit akar.
    Viszont azt el kell ismerni, hogy van amit az ember nem tud megtenni, hiába mondják neki 100-an. Mert olyan a természete, csak ugye azzal is jó volna tisztában lenni, azaz megint önismeret. Ismerni kell a korlátokat és a határokat, aztán meg jól átlépni rajtuk. Te is tudsz biztos olyan dolgot magadról ami baromság, mégse tudod megtenni. Arra akartam még kilyukadni csak, hogy ne mindenkire összevissza hallgasson, hanem használja már a fejét. Mert ilyen alapon az utcán a csövesekre is hallgatni fog(persze lehet, hogy ők tudják a tutit :D ). Legyen már egy kis öntudata na!

    Egyébként teljesen egyetértek, hogy ne csináljon semmit se jelen helyzetben. Vagyis, de próbáljon meg felnőni, ami persze nem könnyű. Viszont semmi esetre se kezdeményezzen kommunikációt a csajjal, mert jelenleg csak ronthat.

    "Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

Aktív témák