Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • #56474624

    törölt tag

    válasz fordfairlane #40397 üzenetére

    Nem tudom, hány éves vagy, de ennek fényében ha 2 max. 3 partneres nőknél húzod meg a vonalat, könnyedén előfordulhat, hogy csak magaddal cseszel ki. :)

    Természetesen, ahogy ez akkor is fennáll, ha olyat nézek, aki már 15-20 partneren van túl. Legalább az elején jó legyen és szép, aztán hogy 10-20 év múlva meghülyül... Lehet nem is élek addig majd. :DD

  • elmoraan (r)

    aktív tag

    válasz fordfairlane #40397 üzenetére

    Ez meg hülyeség, de most már tényleg. Azt nem tudom, hogy másfelé hogy volt, de olyan 100 évvel ezelőtt (addig lát vissza kb. másodkézből a ma embere) a mi kis elmaradott vidékünkön szinte matriarchális volt a felállás, ha úgy tetszik, az asszony hordta a nadrágot, legalábbis a legtöbb értelemben, kivétel meg persze akkor is volt. Akkor is lehetett hangoztatni, hogy az asszonynak hallgass a neve, viszont a sodrófa már akkor is a nőknél volt. Meg a sírás, morculás, házsártoskodás, és hasonló női praktikák is. :U Felejtsük már el ezt az alárendeltségi komédiát. Más volt a szerep, de ez nem jelentett feltétlenül alárendeltséget. Csak egy példa, hogy "nem tanulhattak a nők". Miért vazzeg, kevés kivételtől eltekintve a férfiak igen? Hagyjuk már...
    Persze a kicsapongás, mint olyan, a férfiakra volt inkább jellemző, azt meg a nálam sokkal okosabb emberkék kifejtették, hogy legalább tizenhét oka van annak, hogy miért. És láss csodát, akkor is volt olyan, hogy az asszonynak nem a férjétől született gyereke, meg olyan is, hogy az apa ostorral a kézben aludt a ház ajtaja előtt, hogy elriassza a kandúrokat, azok meg az ablakon másztak be a lányához, s lőn, hogy mégis elvették a lányt, és öt gyereket szült, a rossz nyelvek szerint mind az öt a férjétől volt. (Én is ismertem, nagyon aranyos öreg néni volt, olyan túrós rétest kevesen tudtak, az bizonyos.) És ennek dacára senkit sem köveztek meg, akasztottak fel, de még skarlát betűt sem akasztottak rá. Vagy azt írta a Pravda, hogy régen így működött? Voltak esetek, biztosan. Ma is vannak. Sőt még olyanok is, hogy a nőknek nem tűnik fel, hogy a nagy egyenjogúsági harcban lassan elveszítenek mindent, ami nővé teszi őket, de ez még nem jelenti azt, hogy férfiak lettek. Sőt, még jön a sírás, hogy "a mai világban a nőt csak eszköznek tekintik, brühühü". Régen nem tekintették annak. A régimódiak talán most sem. Aki nem hiszi, olvasson pl. Fekete Istvánt, persze ne a Vukot, meg a Lutrát, mert az nem éppen erről szól.
    Én pedig mérnök vagyok, és már csak valószínűségi alapon sem logikus egy 20 partneres csaj. Mert véletlenek vannak, és több próbálkozásból nagyobb az esélye a véletleneknek. Azokat meg nem szeretem.
    És továbbra is fenntartom, hogy ha x ex-partner nekem promiszkuitásnak tűnik, akkor körömpiszoknyit sem zavar, hogy mit szajkóz a világ. Nyilván nem fogok felmászni a Lánchíd tetejére, hogy ezt kihirdessem, de ugyan legyen már akkora egyenjogúság, hogy a macskák tudhassák, mi a jó nekik.

    [ Szerkesztve ]

    "Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

  • Ijk

    nagyúr

    válasz fordfairlane #40397 üzenetére

    Ti honnan veszitek egyébként, hogy egy átlag 25-30 éves nőnek 10-15 partnere is volt? Csak mert ezt némelyik férfi is megirigyelhetné.

    [ Szerkesztve ]

    /人◕ ‿‿ ◕人\

Aktív témák