Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • The DJ

    addikt

    válasz orbano #23967 üzenetére

    "szerintem túlzottan akarsz, vágysz, agyalsz, ahelyett, hogy élveznéd, ami van, és elhinnéd, hogy úgy jó, ahogy van."

    Túlzottan vágyom, akarok és agyalok, ez sajnos tény... Régen is ilyen voltam és ma is. Valamelyest alakult talán az évek folyamán, de azért még elég intenzíven jelen van most is. Nem nagyon tudom elhinni, hogy úgy jó, ahogy van, mert nagyon pesszimista lettem, az elmúlt évek rossz tapasztalatai, az elrontott kapcsolatok, a megcsalások, a csalódások, amik értek mind mind rányomták a bélyegüket a jelenre. Eddig akárhányszor szerettem mindig pofára esés lett a vége, volt hogy olyan módon, hogy még nekem volt bűntudatom a féltékenykedésem miatt, miközben kiderült hogy végig igazam volt és a hátam mögött ment a kavarás. Persze nem szabadna, hogy ezek befolyásolják a jelenemet, de valahogy ott motoszkál bennem mindig, hogy mi van, ha most is...

    "egy normális kapcsolatban szerintem egyensúlyban vagytok. de ennek nem az a mércéje, hogy ki mennyire szeret, mert ezt nem lehet mérni, hanem az, ki mennyire elégedett önmagával, a kapcsolatával, és hogyan viszonyul a saját magával, és a partnerével szembeni elvárásaihoz."

    Nálam az a problémák 90 százalékának az okozója az, hogy nem vagyok megbékélve önmagammal, a külsőmmel, nem szeretem magam. És amíg ezen nem tudok változtatni, addig nem is kérhetem, hogy bárki más is szeressen.

    https://astrogate.hu - PC & Laptop Szerviz + Shop - Alaplap javítás, zárlatos tápkörök javítása, BIOS hibák orvoslása.

Aktív témák