Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    A nőmmel elvileg azért (is) lett vége mert elmúlt belőle az érzés... Vagyis egyik pillanatban minden oké, másikban annyi.
    Aztán nézem ezt az Ígyjártam anyátokkal sorozatot (HIMYM) és a benne szereplő Robinnak is volt egy ilyen megjegyzése hogy volt olyan hogy csak úgy kiszeretett a párjából... Tudom ez egy fiktív karakter, de akkor nem egyedüli az esetem...

    Akkor mi ez, valami betegség?

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz orbano #42996 üzenetére

    És tényleg...!
    Ma rámírt msn-en hgoy segítsek neki vmiben, és elkezdtünk beszélgetni.
    Én meg rákérdeztem, ha már úgyis mindegy, mondja el mit szúrhattam el én, hátha tudom mire kell jobban vigyázni egy köv kapcsban.

    és hogy még az elején szúrtam el, amikor valóban nem voltam vele olyan.. Direkt vigyáztam, hogy ne essek bele, hogy ha vége lenne ne koppanjak akkorát, ezért nem igazán adtam bele mindent

    És ez volt a baja, hogy túl közömbös voltam, távolságtartó, és hogy elmulasztottam benne a lila ködöt.. kb úgy a 4. hónap körül volt ez.. aztán ő is visszavett, és már nem tudta magát 100% visszaadni, holott én meg beletoltam magam, és totál kész lettem tőle annyira beleszerettem.. és hogy ő próbálta "visszacsinálni" de nem ment, és decemberben robbant a bomba..

    Szal az lett, ha az elején kimutatok mindent, és nem "taktikázok", valszeg nem múlt volna el a lila köd.. és ha mással is magyarázta, ez volt a forrása az egésznek..

    Király. Szal ha ügyesebb lettem volna, most lehet nem lennénk itt..

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz TheDragon007 #42998 üzenetére

    Igen, ez is érdekes, hogy már megint ÉN vagyok a hibás még szerintem is, holott neki is van, csak valamiért elnézi ezt az ember neki... Talán mert belekényelmesedik az ember hogy ha ezt meg azt elviseli, cserébe nem kell mást keresni.. nem tudom.

    Hehe, volt már kalandom dán csajjal, nem volt semmi, egy beülős helyen voltunk, nem teketóriázott, írt egy cetlit és az ölembe rakta, amin ez állt: "Do you wanna kiss me?"

    Jó volt, a cetli meg azóta is megvan valahol :D

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz TheDragon007 #43000 üzenetére

    Hát annyi volt hogy egy pub-ban voltunk pár haverral és volt ott két csaj, egy barna meg egy szőke, és a szőke tök jól nézett ki, elkezdtünk szemezni, de csak nem mentem oda hozzá..

    Aztán odarakta az ölembe a cetlit, én meg pár perccel később odamentem hozzá, hogy szeretném beváltani a kuponom :D

    Tök jól elbeszélgettünk, lazán ment az egész, amíg fel nem jöttünk hozzánk végig smároltuk az ide fele utat.. jah és magasabb volt nálam! :D Tök fura volt felfele csókolni..

    A konklúzió az, hogy azért kaptam az ölembe a cetlit, mert már alig várták ki hogy én magam menjek oda hozzá, de akkoriban még nem volt akkora arcom mint most, azóta simán odamegyek bárkihez, ki tudja milyen meglepetést tartogat egy ilyen találkozás.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz TheDragon007 #43004 üzenetére

    LOL!
    Azért ne essünk túlzásokba. Nem vagyok ronda, de ha valaki úgy áll hozzá hoyg ő ronda ha az ha nem, akkor már alapból bukta. A nők sztem megérzik a kisugárzást, vagy nem tom.

    Amúgy jah, így van, azonnal oda kell menni, mint Barney a himymben :D

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    Pultos csajra mennyi az esély?

    3-an vannak, kettő úgy nagyjából kerüli a szemkontaktust, de annyira nem is az eseteim nem érdekelnek. A 3. viszont tök aranyos, barna hajú, tetszik is és dönteném, továbbá szemeztünk is már kétszer de sajna előbb lelépett és csak az egyikük maradt, akitől kiinfóztam hogy ők barátnők hárman.

    Életemben nem kezdtem pultos csajjal, vagyis egyszer igen de akkor nem tudtam magamról :D
    Szal egy pultos csajjal hogy kéne kezdeni? Gondolom leszólítják napi negyvenötezerszer, bár látom rajta hogy tetszem neki..
    Vagy csak lazán mint a kazán?

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz #11527168 #43015 üzenetére

    és (#43016) orbano: Hát bevallom őszintén sose nyomtam csajozós dumát, és ha láttam rajta hogy bejövök neki akkor mindig összejött a dolog, bár lehet mondtam valami csajozósat csak most nem emlékszem mert magától ment, nem tudom, az ilyen betanult dolgok sosem tetszettek, úgyis elfelejtem meg az nem én vagyok én mindig kizárólag magam adom, úgyis kiderülne a turpisság.

    Mindig annyi, szia hogy vagy, ilyesmi.. és bejött eddig persze nem mindig, úgy vagyok vele hogy akinek ennél sokkal több kell annak úgyse én kellek, meg ő se nekem tököm akar bizonyítgatni ilyen vagyok és kész.

    Mindegy szal itt most láttam hogy tetszem neki, több másodpercig összenéztünk, ez mindig jelent valamit... jót.
    Pénteken megyünk megint oda, mitn vendégek, akkor lesz megint lehetőségem amíg a többiek elvannak bár az a baj pénteken ott sokan lesznek, nem tudom mire számítsak, az biztos hoyg nem fogok berúgni ebben jó vagyok.

    Én is arra gondoltam amúgy, hogy oltok felé párat este során, tök olyan mintha kínálná a lehetőséget, aztán ha minden sínen van, akkor hazafelé menet előtt elkérem a számát, azt ennyi meglátjuk mi lesz..

    Ezt mindig elfelejtem tőletek megkérdezni: mi van akkor, ha azt válaszolja (mindegy ki) hogy bocs, de van pasim...?

    Ez az egy amivel nem igazán tudtam néha mit kezdeni...

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz orbano #43046 üzenetére

    43038 - 43046-ig köszi mindenkinek a választ.
    Remélem addigra rendbejövök, amíg lesz alkalmam pultoscsajozni.. akire még visszatérek.

    Van pár Unicumos kérdés ami csesztet.. Haverommal megbeszéltem, ha túl leszek ezen az ex-mizérián, és az új nőmmel leszek együtt, és az ex gondolata már csak egy legyintés lesz, és addig elviseli minden egyes ilyen kikészülésem, meghívom és megiszunk együtt egy üveg Unicumot.

    Az új Unicumos gondolat, hogy felhívom exet, hogy találkozzunk, vagy csak felhívom hogy beszéljünk.. Eszembejutott pár dolog amit még elmondanék, és akkor megnyugodnék.. Beszéltünk már egy csomót, és elég hosszú story, de végülis megnyugtatott a dologgal... mégis azt láttam rajta FB-n, meg msn-en amikor beszéltünk, hogy csak én hülyülök itt ezzel.. ő meg akkor nyugszik meg, ha jóban maradunk és barátok maradunk, vagyis mintha ezt láttam volna rajta.

    Hülyeség az egész, de csak akkor nyugszom meg, ha kipofázom magam... de lehet még jobban lejáratnám, áhh nem tudom.. Zavar, ha ő előbb túl van rajta még akkor is ha ő volt az aki inkább ki akart lépni ebből.. zavar hogy FB-n ott csüng minden egyes posztján az exnek az a srác, akire gyanakodtam.. és hasonló, tudom, hogy értelmetlen baromságok!

    Amitől megnyugodnék, ha összejönne mondjuk pl a pultos csaj, és köv héten már rakhatnám ki FB-ra hogy Én, is in a relationship, bele az ex arcába, hogy nesze bazmeg, ki vagy te, nem is emlékszem rád, BITCH!!

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Ijk #43050 üzenetére

    Jah...
    Nem is tudom, aszittem menni fog elfelejteni egyik pillanatról a másikra és tessék, nem megy... Vagyis igen, de ha magamra maradok a gondolataimmal akkor jön egy ilyen fura maradvány és leránt a gödörbe.. és ez lesz.
    Mikor fog ez elmúlni? Egyszer olyan hogy most belemennék egy kapcsba elmúlna, egyszer meg úgy érzem még az se.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz orbano #43107 üzenetére

    Jah..
    A volt nőm kissé magasabb volt mint én, de nem volt gáz, és a vállamnak tényleg fura volt hogy így felfele kell tartani, de sebaj. Ha meg magassarkút vett fel, akkor már tényleg totál látszott, de szerintem abszolút teljesen rendben van a dolog.
    Hja és ha stand up nyomtuk hátulról akkor is kellett kicsit lábujjhegyre állni.

    Ha lehetne amúgy én nálam egy alapból fél fejjel magasabb nőt választanék, imádom, ha hosszú a lába :)
    De végülis mindegy, az arca meg a popója legyen szép és jó azt kész.

    Hja és szurkoljatok, képbe jött egy másik csaj:D Pultoscsaj félretéve, a mainak tutinak kell lennie ha csak egy éjszakára is..:D

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz qantum #43112 üzenetére

    Köszi! :)
    Amúgy majdnem elfelejtettem, gratulálok a kislányhoz!!! :C

    Hja és köszi a szurkolást még1x, bejött :D A hölgy most ment el, úgy volt hogy egyéjszakás, de lesz még repeta :))

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    Gyúrásról amúgy annyit, hoyg én 5 éve nyomom, és nem nagy cucc, de sikerült már csak ezzel 2 csajt összehozni az évek során.. Az egyik úgy jött oda hogy hmm milyen izmos vagy... Sorry, semmi nagyképűsködés, de megtörtént..
    Ha pedig azt mondják, hogy áhh, ő nem bukik az izmos csákókra, hát lehet télleg nem, de akkor is tetszik nekik...
    Szal hátrány semmiképp nem származik belőle, úgyhogy hajrá! ;)

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz runner 125 #43200 üzenetére

    "Te elő ránézésére tudod valakiről, h foglalt?!"

    Ha fekszenek rajta akkor igen :D

    Az elhajtás meg ne lombozzon le, kb úgy kéne kezelni mint a HIMYM sorozat Barney-ja aki ha nem jött össze neki, egyből megy a másikhoz.. kész. :)

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz runner 125 #43205 üzenetére

    "de egyikben sem volt meg az a bizonyos plusz"

    Hajjaj, én is ettől tartok amúgy, de minden nőnél van egy jobb nő.. ez szükségszerű.
    De jelenleg én sem találtam még 2 hét alatt jobbat az előzőnél :D

    Én úgy vagyok vele, hogy az előző olyan magasra tette a mércét, hogy bizony kevesen ütik meg.. aztán ha jön egy másik aki igen, akkor ő is magasabbra teszi kb...
    Ha meg vmi nekem hiányzik, akkor nem érzem olyan jól magam..
    De, erre találták ki, a "kompromisszum" kifejezést, amit magaddal is köthetsz, mert a túlzott válogatás sem tesz jót..

    Stalker.. Nem egy az egyben értettem, hanem úgy hogy nem ragad le a karakter egy nőnél..

    runner: lehet hogy ő jó lenne akire most gondolsz, de nem az egyetlen.. ha nem jön össze egyből vagy ki tudja mennyi ideig, attól még ne várj rá, menj tovább, addig ezt rakd pihenőre, vagy csináld "több szálon".

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz runner 125 #43220 üzenetére

    Oké, de én nem a külsőre értettem feltétlen a dolgot.. Inkább magára a kapcsolatra, meg hogy mennyi agya van.. menniyre lehet vele beszélni stb.

    Na EZ az ami nehéz.. Olyat találni, aki ha mondok valamit, megérti, átérzi a dolgot..
    Lelki társ rúlz.. és úgy a sex is jobb. :K

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Lirion #43287 üzenetére

    Szerintem ezt az egészet úgy értette, hogy a külső is fontos.. Nem annyira mint fordítva, de ha egy nőnek van egy elmélete, hogy neki nem tetszenek a pl pink, göndörhajú srácok, akkor lehet akármilyen humoros, meg lehet ott bármekkora egzisztencia (még egy pink hajúnál is) akkor is mindenképp ragaszkodni fog az elvárásához..

    Csak láttam kikészültél a gyúrós témán, és bizony a megítélésben sokat számít, hogy valaki foglalkozik e a testével, vagy sem... Ha a nők látják hogy sportolsz, az csak plusz pont. És nem csak gyúrástól lehet izmosan kinézni, hanem küzdősporttól, evezéstől stb... Bár ezekből jóval többet kell nyomni :DD

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz TheDragon007 #43289 üzenetére

    Sztárok: elsősorban a népszerűség miatt, illetve mert a tudat, hogy jók valamiben..

    A nőknek az kell, hogy valamiben legyen az emberünk nagyon jó, ami miatt (is) fel tud nézni rá.. Legyen az pl a munkája, vagy vmilyen art, barkács vagy mitomén.

    Aztán ezek a sztárok meg nagyon jók népszerűek pl a zenében, és az hogy sikít miatta X számú csaj, további Y számú csajt fog odavonzani csak a sikítás is..

    runner: Azért ha valaki annyira gyúrós az már télleg gáz... Én tartok egy szintet, ami 78-79kg, de volt már 80 is... 175 magassághoz:D
    Nekem még soha nem volt olyan hogy baj lett volna azzal hogy gyúrok, sőt, csak annyit kérdeznek "mit sportolsz?" Szal lehet ezt úgy csinálni, hogy ne nézzenek azér hülyének.
    Küzdősporttal valóban más izomzat lesz, én kung-fu-ztam egy ideig, és le is ment az izomból.. bár csak a centikből.. De ha csak kung fuztam volna, nem lennék akkora mint most.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz akos3 #43294 üzenetére

    Nem szedek semmit, csak rendesen eszem, ennyi :P
    Amúgy én sosem szoktam elmondani mit sportolok, csak ha már nagyon kérdezik.. Ebben a témában szerénykedni kell..

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz runner 125 #43307 üzenetére

    Az ilyesmit kizárólag IRL, személyesen, szemtől szemben, jó megjelenéssel és kisugárzással, határozottan.

    Az ilyen "írok neki" meg "bejelölöm" dolog csak nyuszi próbálkozásnak tűnik.. Bocsi, nem rád értem hanem a módszerre..

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz runner 125 #43333 üzenetére

    Én a helyedben kb azt csináltam volna / csinálnám, hogy ránézek egy pillre és eltűnök a szeme elől vagy ilyesmi... Ha full viszonzod a szemezését sőt még kezdeményezel is, az kb olyannak nézhet ki, mintha egész végig rá vártál volna, és most lesed az akaratát..

    A lényeg, hogy ne látszódjon rajtad hogy most ő neked az egyetlen option, meg ne érezze azt se hogy ő most biztosra mehetne nálad...

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Ijk #43341 üzenetére

    Igen, de az ő esetükben azért más a helyzet... én azzal a csajjal már nem foglalkoznék amúgy, próbálkozott nem sikerült, most meg jön a csaj.. mér nem akkor jött, amikor ott volt a lehetőség?
    Ezek után mennék tovább, ezt meg elrakni tartaléknak.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    Nah klassz... úgy néz ki, ex ott lesz a szombat esti bulin.. Legalábbis láttam hogy attendingeli fb-on...
    Marhára nem akarok vele találkozni :/ És mennem kell mert megígértem haveroknak.. baz.

    Pedig már úgy elhatároztam hogy soha többé nem fogok és nem kell vele kommunikálni... Azóta azért nekem volt már más, de ha végigk.rnám a fél várost akkor is zavarna még ez a dolog.. Bár aszonta még amikor utoljára beszéltünk hogy nincs senkije, meg nem is akar egy ideig, így jó neki, én kikészülök ha mégis ott lesz valakivel..
    Tököm ki van már, mikor lesz már ennek a szar érzésnek vége..

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Ijk #43347 üzenetére

    Bakker, de Te micsinálnál? Ez olyan hogy nem lehet elkerülni, mert a metalzene eléggé közös kedvenc, nem hagyhatok ki minden egyes koncertet miatta... de bunkó sem akarok lenni, szal tuti köszönni kell vagy ilyesmi.. és tuti beszélni akar majd pár szót..
    Gondoljak a hibáira vagy mi..? Nem vagyok már szerelmes, csak űr van mögötte meg a satöbbi miután kiléptél egy amúgy jó kapcsból.

    Gyerünk, ne kímélj!!! :C

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz negyedes #43349 üzenetére

    Akkor vigyél magaddal egy pár 50-est meg százast:D
    Vagy használj teszkógazdaságos csocsó labdát! Nincs bennük gól! :DDD

    Ijk: Igen igaz, amúgy van egy idézet a Vanilla Sky című tomkrúz filmből: "There is no sweet without sour" – vagyis nincs édes keserű nélkül.
    Amúgy ez az ex is "felülírta" az őt megelőző exet, szal addig amíg ezzel nem jöttem össze azt se tudtam annyira elfelejteni, aztán ez az ex enyém lett az előző meg totál semleges lett.. szal bízom benne lesz olyan aki ezt is felülírja, és elmúlik mint az előző.. Csak mikor jön?

    Tudom nem kéne ezen egyet agyalni, de akkor is a nőkről szól az élet:D

    Ezt a szombatot meg akkor túlélem, véletlen talán hogy ez így jött össze.. szerencsére a metalnak is sok ága van.

    Bár nem hiszek a véletlenekben, szerintem az nincs.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz roti86 #43352 üzenetére

    Hát ez egy egyáltalán nem akkora hely... Kb 100-120 ember max ha van ott.. Ha ő is ottlesz, akkor elkerülhetetlen a találkozás.
    Csak ő ragaszkodott hozzá hogy beszéljünk azér továbbra is.. De tuti csak azér, hoyg megnyugodjon a lelkiismerete, hogy nem utálja őt senki..

    De hát leszarom bmmeg. Ha lerázom az bunkóság? :D Vagy elég ha megmondom hogy bocs de nemakarok veled beszélni úgy.. hatvan évig. Ha meg fonnyadt lesz már úgysem érdekel:DDD

    Csak komolyan nem értem néha miért nem hagynak az exek a picsába békén.

    A másik meg hogy nem fogok tudni becsajozni se, mert az is bunkóság lenne mert még én mondtam neki hogy még egy ideig nem kéne mással mutatkoznunk :D :U
    Persze ezt csak azért mondtam hogy ő ne pasizzon :D

    Ez van, birtokvágy.

    [ Szerkesztve ]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz akos3 #43355 üzenetére

    Szó se volt itt egész életről.
    Csak szeretném soha többet nem látni:D December közepe óta ment a terror, egész január elejéig halálra idegeskedtem magam.
    Végre megnyugodtam, de csak mostanában realizálódott, hogy elég nehéz lesz egy hasonló szintű kapcsolatot találni, mert (és bár én sem vagyok tökéletes de) annyi lökött nő van hogy elképesztő!

    De amúgy hétről hétre jobb, csak most muszáj volt kipofáznom itt is magamból. Találkozni a jövőben meg már 100% hogy nem fogunk, mert én pár év múlva tépek Ausztráliába, és ő is megy máshová, úgyhogy hót ziher hogy nem látom többet.

    Csak gyorsabb lenne, ha nem látnám, és nem írna rám, és semmi egy jó ideig. Csak úgy, mintha meg sem történt volna, mintha soha nem ismertük volna egymást. Aztán pár év múlva mikor már nem zavar, lesz egy kellemes emlék. De addig hadd gyógyuljon be.

    [ Szerkesztve ]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz runner 125 #43362 üzenetére

    Üdv a klubban!

    Lirion: De nekem igen. ÉS?
    Legalábbis amíg meg nem találom :D Persze megy más processz is addig, azért szoktam enni is, meg úgy élni is.. ;P Meg minden mást is, csak nekem ez az egyik hobbim, hogy szerelmes vagyok és naplementét nézünk együtt, miközben gitározok valami kellemes ambient black metált.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz front3r #43392 üzenetére

    Ismerkedni tényleg bárhol lehet, csak kell vmi jó szöveg ami odaillik...
    Egy haverom amúgy pont morrisonsban csajozott be, de ő csak azért járt oda.. De túl sokat ne várj attól a helytől se, bár nem tudom mit keresel. Ahogy runner is mondja, szórakozóhelyeken leginkább egyéjszakást, meg ilyen kalandokat lehet találni..

    A legtöbb barátnőmet én is más társaságból ismertem meg, bemutatták, rendezvényen, suliban stb helyeken.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz zoltanz #43397 üzenetére

    Igazság szerint arra fektettem a hangsúlyt hogy nem szórakozóhelyeken a legjobb ismerkedni.. Bár a legkönnyebb, de nem a legjobb és nem a legcélravezetőbb.. legalábbis nekem nem.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Stalker-2572 #43484 üzenetére

    Én meg aszondom hogy meg kéne találni a balanszot a "nagyonkellesznekem" meg a "leszarombzmeg mivanveled" között.
    Meg kiszámíthatatlannak lenni, és megvan a tökéletes recept:D

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Lirion #43502 üzenetére

    Az a férfi aki elvesz egy nőt, és annyira nem is tetszik neki, annak gratulálok, és megérdemli.

    Én mondjuk bombacsajt tuti nem vennék el, mert mindenki meg akarná dugni. Inkább egy átlagosat, aki szép, de nekem nem átlagos, viszont nem érzem meg a sunákja illatát két kilométerről.
    De pl volt 2008-ban egy barátnőm, és anno nyáron úgy öltöztem hogy trikó, plusz szénné voltam gyúrva, meg kopasz is voltam, és abban a trikómban a csajok úgy megnéztek hogy még utánam is fordultak. Az akkori csajom meg totál kikészült, meg így nekem szólt be, hogy "Az a csaj hogy nézett téged!! :((( "

    Féltékeny volt mint állat ;] Szerintem a nők meg ezért boldogtalanabbak ha túl jó pasijuk van. :DDD ;]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz qantum #43509 üzenetére

    Pont az, hogy én a holnapnak élek nem a mának, ezért bombacsajjal csak onefuck.. vagy kettő :D

    Aztán most azért nincs semmi, mert még mindig az exből próbálok kigyógyulni, sajna elég nehéz.. :( és bár itt jár a pofám, de nem csinálok semmit...
    Ismerettségi kör most kimerítve, szal leszólítgatni kéne, de ahhoz meg még nincs annyi lelki power.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Tim82 #43515 üzenetére

    Az ex már csak a fejemben létezik számomra, a külvilágban nem... Ha erre gondoltál. Amúyg szarok rá, így hogy vége lett csak egy lett a sok közül, szal már csak elefelejteni kell. Bármilyennemű kommunikáció kizárt vele.

    Elmúlik, az idő mindent megold azt kész. Lehet jövő héten bekattanok és megváltozik minden :) Mitomén, most ez van.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Ijk #43556 üzenetére

    Teljesen egyetértek.. Egyik pillanatról a másikra véget érhet bármilyen kapcsolat, egy volt munkatársamat 11 év, és 8 éves ikergyerekek után hagyta ott a felesége – sajna egy pénzes csákóért, de szerintem ott nem a pénz volt a baj.

    Lirionnal is egyetértek, az mondjuk igaz hogy sok olyan van hogy pénz miatt megy el a nő, de ha csóró a csávó akkor ettől függetlenül fog találni magának valót, akármilyen helyzetben is van, ha férfi marad, akkor nem a pénzen fog múlni.

    Amúgy meg fordítva is igaz, ha bennevagyok egy ezeréves kapcsolatban, és nem tudom / nem tudjuk megoldani a problémát, akkor én ugyanúgy lelépnék.

    Szakíts ha bírsz (18+): [link] ;]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    Van esély sikerrel leszólítani egy élelmiszer marketben, ott dolgozó, munkától pörgő csajt? Csak ma voltam az egyikben, és szép volt az orcája, és a segge meg olyan atom jó volt, hogy még mindig az jár a fejemben és jobban emlékszem rá mint az arcára :DDD

    Csak kb úgy nézett ki mintha ott se lett volna senki körülötte, meg sztem az ilyenek kivannak a sok gyökér vásárlótól, szal kb alapból mínusszal indul az ember.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Ijk #43620 üzenetére

    :D
    Jóvanmá, a héten még nem voltam edzeni :D Evvan, énse vagyok a csúcson, amúgy simán vagyok olyan pofátlan hogy bármi ilyenkor odamegyek..
    LEhet másnak nem, de ahogy megláttam azonnal ötvenezer lett a pulzusom, ilyen elég ritkán szokott lenni ;P

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz dangerzone #43623 üzenetére

    Elolvastam.. Bocs hogy ezt mondom, de nektek annyi. Hagyni kéne a francba, egyértelműen kihűlt már a dolog, én már azután a 8 hónap után otthagytam volna.

    Sorry, könnyű kívülről beszélni, de USA-ba kéne lelépned, ezen meg túllépned, nyolcmilliószor kedvesebb és odaadóbb nők vannak mint akiről most beszéltél.

    Az ha minden érzelmed kimutatod, sosem lesz jó. Továbbá jah, fiatal is vagy, pár kapcson még tuti átesel, és át is kell esned. Meg a következő kapcsolatban kissé megfordítani a dolgot, ne Te menj ő utána, hanem majd a csaj menjen Te utánad.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    Az én volt csajom nem tabit, hanem gyűrűt használ(t).. az is hormonális, egy ilyen 2-3 centi sugarú, műanyag karika.. de ettől soha semmi baja nem volt, vagyis azt 3 hétig kellett egyet használni, és kb 5 napig nem volt bent, ami alatt lemegy a ciklus, de nem változott meg tőle soha, mondjuk ő is hisztis volt, de ennyire meg minden nő az...

    Egyedül annyi hátránya volt, hogy néha éreztem hogy ott van bent.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz tildy #43671 üzenetére

    Úbakker:D Igen, ugyanez volt az excsajomnak is...
    Most elgondolkodtattál, mert kb nálunk is elmúltak az érzelmek (hát nálam nem épp) és valszeg emiatt lett vége.
    .. mert hogy "hülye lett" a hormonoktól? Neee...

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    Mi a halálért nem tudnak békénhagyni az exek? Mi közöm van már hozzá???? Mér nem megy a francba már és hagy békén?????
    :W :W

    [ Szerkesztve ]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz negyedes #43709 üzenetére

    Na most akkor elmondom úgy hogy csak félig látom a billntyűzetet.
    Ezt a hszt kb 15 percig tartott megírni, szal értékelni ;P

    Szal rámírt az ex hogy mmi a stájsz, elmondtam, kb utolsó téma amiről beszéltünk.
    És elmondta, hgy kb nem tudta, hpgy elmonjda e vayg sem, de elmondta véügl, hogy 1 hete van már pajsuja. Én ezebn totűl kiszészültem. Nem is rajta, hanem az életen, hogy neki előbb sikerlt, mint nekem, bár nekem egy hóbanpja összejött egy másik csaj, szal aflafím rulz. birtoklási vaágy, nem is kéne min aggódnom, mert ugye nekem előbb összejött, csak az érzelmekkel nem vagyok íggy.... ez szar, ez van...

    A pultos csaj akiről beszéltem már folyamatban, kigondolom a témákat amiket levágok majd enki, biztosra akarok majd menn.i A "strigula" nem hajt, inkább kapcsot szeretnék már, elefeljteni az előzőt... Szukoljatok, sokajt fejlődnék bellúle.

    Bocs, szászezer sör, meg bor uttán írtam ezt a hsz.

    De eméklni fogok rá.

    [ Szerkesztve ]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    Jó reggelt! Úgy fáj a fejem, hogy szétesik:D

    Látom alkottam:D
    Amikor megírta msn-en, bár ő semmit nem látott belőle, olyan ideges lettem hogy megfájdult a fejem mérgemben. Amúgy haverok maradtunk, de ez is ugye csak neki volt jó, hogy nyugodt legyen a lelkiismerete hogy én őt nem utálom, errre ugye később jöttem rá.
    Kémkedtem utána facebookon, hogy lássak vmi jelet, hgoy lett vkije, és hogy pofánvágjon a dolog hogy hagyjam már a francba, lépni tovább.

    Ehelyett ő pofánvágott, nem kell facebook. De ez kellett. Haverral voltam, ő nem, de én úgy leittam magam, mint a szemét.

    Még szar, pont az amit írtatok. Erőltetni nem fogom az újat, csak kéne, hogy sikerüljön túllenni. De most már legalább tudom hogy tényleg lehet menni tovább.

    Többé nem beszélek vele, rámír nem válaszolok, telefonszámát most töröltem ki.

    És ezt is mindenkinek: ha már semmi sem köt az exhez, nem kell barátoknak maradni, és nem szabad vele beszélni soha többet.

    [ Szerkesztve ]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz orbano #43739 üzenetére

    hát az is jah.

    Csak tök jó lenne, ha pikk-pakk el tudnám feledni ezt az egészet, hogy egyáltalán létezett.

    fordfairlane: úgy értettem hogy ha vége van a nővel a kapcsnak, onnantól már semmi nem köt hozzá.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz mocsanisi #43747 üzenetére

    Én inkább javaslom a facebookot. Az msn olyan kötött, főleg most van tele a faxom az msn-nel, meg azelőtt ott kell egy időben ülni.
    Szal pofakönyv, ott jobb üzengetni, válaszol ha akar, válaszolsz ha akarsz.

    [ Szerkesztve ]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Jojo5 #43752 üzenetére

    há télleg nicns értelme.
    Én sosem taktikáztam, mondtam ami beugrott azt kész. Azé nem a "Dugunk?"-ra gondoltam :D De volt már olyan is, és bejött csak tudni kell milyen típusú csajnál lehet ilyet elejteni :DDD Elég ritka... :/

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz #56474624 #43803 üzenetére

    Önzetlen szerelem meg szeretet szerintem csak a filmekben van. Akárhogyan is, ha elveszítünk valakit, akkor nem őt hanem magunkat sajnáljuk.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz #56474624 #43809 üzenetére

    Mindent meg lehet magyarázni... :) Én pl nem akarok gyereket, mert nem akarom ezzel elcseszni az életem (:D) de ha igen akkor valszeg azért csinálnám, hogy tovább vigyem a vérem, vagy csak szimplán jót akarnék neki, mert:
    ő = én, szóval megint magamnak akartam jót :D

    Igen, valóban azért kell egy csipet naivság is, hogy azér boldogak legyünk meg stb, de egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy hol lehet az a pont, amikor a csajomról vagy feleségemről azt mondhatom, hogy na, ő önzetlenül szeret... :)

    [ Szerkesztve ]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Vladi #43867 üzenetére

    Szerintem nem... Nekem nem nevelte senki hogy hetero legyek, igaz 14 évesen anyám vette nekem a Playboy-t :DDD

    De mire megkaptam az elsőt már akkor is a sunikra voltam izgulva, szal nem ez kellett hozzá. Már születéskor eldőlt hogy milyen leszel.. – elvileg.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    Nah tényleg eljött egy olyan pont (megin:DDD), amikor tényleg nem tudom mit lehetne csinálni...

    Most találkoztam egy havernőmmel, elég jól elvoltunk egész este, tökjól megismertük egymást, és nem is igazán tudom mér akartam vele találkozni, most már tudom hogy kell. De tele vagyunk közös ismerőssel, pl csomó ex van, aki neki a barátnője, nekem a haverom, és nem lehet semmi, mert botrány lenne. Szal csak egy éj, de az jó móka lesz, ha összejön.

    Viszont nem tom, hogy hogy. Azt se tudom mit gondol rólam. Eddig nem igazán bírtuk egymást, soha nem beszéltünk, de most elhívtam, eljött, és egész este együtt voltunk és tök jót beszélgettünk, hülyéskedtünk és minden totál jól összejött, mintha nekem alakulna...

    Csak nem tudom hogy lehetne rávezetni.. elvoltunk jól, fel is hívtam magamhoz, mivel mondta úgyse csinál semmit holnap. De azt mondta, hogy nem mert aludni akar. Ez a csaj nem olyan hogy csak úgy elkönyvel barátnak, hiába ismerjük egymást 7 éve, ezt én meg tudnám ... igen :D

    Gőzöm sincs mit kéne lépnem.. Van neki képben más, akivel jövő héten össze akar jönni, de nem az a monogám típus, szal biztos nem ezen múlik. hanem az a "baj", hogy haverok vagyunk, és át kéne fordítani.. az ágyamba:D
    Szerintetek?

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz tildy #43900 üzenetére

    HÁHH! Mit is mondtál nekem a "milf"-ezésről a múltkor? ;] Ugye hogy nem is olyan rossz az ha csipkelődően, de előnyösen tüntetnek fel ;P :U

    ----------------------------

    (#43890) agrarfiatal: nem tom, lehet inkább msn-en írnék rá, még gondolkodom rajta.. Sietni valóban nem kéne mert túl nyomulósnak sem kéne lenni.

    (#43893) Lirion: Ebből nem jöhetek ki úgy hogy buktam, max úgy hogy d.gtam ;]
    Csak kérdés mikor.

    [ Szerkesztve ]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Aktív témák

Hirdetés