Hirdetés

Aktív témák

  • Lengyi

    aktív tag

    Megint ide vezetett az utam. Nem adtam meg másodszorra se a barátnőmnek amit kellene. Értem ezalatt azt, hogy korlátoztam, nem adtam meg a kellő tiszteletet, magam helyeztem előtérbe. Típusomból adódóan nagyon nyers ( mondhatni bunkó, érzéketlen) vagyok. Pedig megfogadtam.. Nem voltam kitartó, nem voltam férfi, gyerek maradtam... :( Jelét sem láttam, de ő már szenvedett, pénteken elment barátnőivel kicsit kirúgni a hámból. Szombatra találkozás alvás vacsi volt betervezve, de mikor felhívtam már éreztem, hogy baj van. Azt felelte nem megy, szeret de nem... elmúlt a tűz is ami tartaná, nem jutunk 1-ről 2-re, legyen vége. Édesanyámnak éjjel még a buliból küldött egy üzenetet, ami teljesen egy másik srácnak szólt. Mikor megláttam felfordult a gyomrom, ideges lettem, összetörtem. Utólag józan fejjel belegondolva viszont hülyeségnek tartottam az egészet. Olyan nincs, hogy egy másik félnek küldjön egy sms-t és pont édesanyámnak címzi félre. Női praktika, és nincs is olyan, hogy ő mással, nem az a fajta, talán egyszer. Telefonon lett kiadva az utam, megakartam vele beszélni, de neki az fájna és nem menne, ha találkoznánk. Felejteni akar, mert kimúlt a remény, és én nem tudom, hogyan tudnék egy utolsó esélyt kicsalni. Egyenlőre heti 2-3 semleges, érzelemmentes sms-t küldök neki, hogy hogy telik a napja, hogy telik az enyém. Éltetem a lángot, hagyom pihenni és majd talán lépek, de fogalmam sincs hogyan :(

Aktív témák