Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gebriel

    veterán

    válasz Mister_X #5215 üzenetére

    Áfa, vám meg ilyenek nem dobják meg nagyon azokat a költségeket?
    Meg mit érsz egy ntsc-s géppel, ha mondjuk a nyelv japán? Vagy kened vágod a japán nyelvet :F

  • mirci18

    addikt

    válasz Mister_X #5215 üzenetére

    "Persze, szólászabadság meg szólás utáni szabadság van, mindenki happy és dobálja a mushroomokat örömében, hogy akármit kiírhat az internetre "ha nem tetszik, ne olvasd el" alapon - csak baromi unalmas már rákattintani a topik új kommenteket jelző ikonjára, mert 10 kommentből 8 a fentiek valamelyike."

    Nem feltétlen ilyen sötét az arány.
    De tény beszélgetünk ezekről a témákról.

    Engem nem zavar ha ilyenekről olvasok mert legalább tájékozódok.
    Most ha zavarnak az új kommentek ilyen iránya akkor én mondjam azt hogy nekem meg herótom van attól hogy 20-30 hozzászólás egy olyan játékról szól ami sose fog érdekelni mégis elolvasom.
    Ha valami tetszik vagy nem akkor meg írok.

    "@Andrish: ez van, ezt kell szeretni. Mintha a 64 óta nem ez lenne... :U Neked meg fog érni annyit egy Zelda, hogy a TV mellé rakd, addig meg elfér egy PS4/Xbox One. A gép felhozatala kielégíti az én igényeimet (az üdvösséghez egy Metroid kellene), ha majd nextgen címekre vágyok, akkor veszek én is egy PS4-et vagy Xbox One-t."

    Azért megnézném hogy melyik táborból van több te belőled aki only Nintendo games konzolra vágyik vagy vagy belőlem és az Andrishoz hasonlókból aki elbírna egy pár multiplatform címet is.
    Mert én szűk látókörűségnek látom azt hogyha valaki only Nintendo-ra vágyik.
    Nyilván nem egy multicím adja el a konzolokat de ezekre is szükség van.

    Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Új hozzászólás Aktív témák