Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #44275968

    törölt tag

    Sziasztok,

    Ki szeretném próbálni a nintendo világát is - persze miért ne akkor amikor nevetségesen elszálltak az árak - sajnos nem tudom pontosan,hogy milyen árak voltak ezelőtt csak amikor kerestem eladó gépet akkor belefutottam pár régebbi lejárt hírdetésbe és az alapján próbáltam belőni.

    Fogalmam sincs,hogy mikor fognak visszatérni az eredeti árak - használt gépek során lassan már azt néztem,hogy érdemesebb újat venni mint használtat, alzán maradt az eredeti ár :D -

    Viszont a közelben találtam egy gépet ami a jelenlegi használt árat nézve még akár jó is lehet ?! ezt szeretném tőletek kérdezni,hogy szerintetek várjak még a konzol vásárlásával vagy esetleg ez az ajánlat amit találtam megérős lehet ? ( - már nem garis,de teljesen hibátlan üvegfóliás , plusz egy pro kontroller - mario kart deluxe 8 ( ilyen bundle szóval járhatott hozzá nem tudom,hogy a gépen van-e így v kártyán , 64 gb sd kártya ) 100e, ha azt nézem,hogy a plusz kontroller kb 13-15 érhet akkor maga a gép 85, nem nagyon találtam mostanában - az elmúlt héten - ennyiért alap gépet sem - ha igen akkor azt elvitték pár óra alatt-

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák