Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    Sziasztok,

    Itt a karantén, egy szem gyermekem van, bandázni nem lehet, és ki tudja, mikor leszünk még jobban bezárva, szóval biztos, ami biztos alapon vettem egy Nintendo Switch-et. A többi konzol helyett azért választottam ezt, mert úgy láttam, hogy egy nyolc éves leánynak sokkal több tartalom van ezen, mint egy Playstation-on, pl. A kérdéseim is ezzel kapcsolatosak:

    - Megvan a gép, van hozzá még egy kontroller pluszban, és egy Just Dance 2020 játék. Olyan játékokat szeretnék, amelyek nem teszik addiktívvá teljesen a gyereket, és nem süllyed el órákra a kijelzőben. Tehát amely előtt lehet ugrálni, mozogni, gondolkozni. Milyen játékok jöhetnek itt szóba?

    - A másik kérdés: ha már van konzol, hadd játsszon apa is... Régen sokat játszottam PC-n, alapvetően FPS-eket, még a régi Doom-mal kezdtem, aztán jött a többi, nagy kedvenc volt a Jedi Knight - Jedi Academy, Call of Duty, és ennek a II. része, és talán leginkább a Return to Castle Wolfenstein, ami 2001-es játék, de én még 2009-ben is sokadik alkalommal újrajátszottam... Aztán 2009 körül lejöttem a cuccról. Most próbálnék én is valami játékot, és láttam, hogy a Wolfenstein II: The New Colossus kijött Switch-re is. PC-n egér+klaviatúra kombóval játszom, elég nehéz elképzelni, hogy a konzol kontrollerével irányítok. Milyen a játékélmény ezzel a játékkal Switch-en?

    Köszönöm a válaszokat!

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

  • Freddy76

    addikt

    válasz Freddy76 #28206 üzenetére

    Nos, köszi a segítséget :D

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

  • Freddy76

    addikt

    Sziasztok,

    Van egy Nintendo Switch Labo Kit-em (tehát a gép és Labo egyben). Márciusban vettem a karantén legelején azzal, hogy nappal jó lesz lekötni a gyereket, este meg tolom én a játékot. Nos, úgy alakult, hogy ki sem bontottuk, tehát ott a Nintendo Switch bontatlanul, plusz egy bontatlan kontroller, plusz egy Just Dance 2020, ugyancsak bontatlan. Márciusi beszerzés, tehát még garis. Szerintetek mennyit lehet ezért elkérni, ha eladnám?

    Köszönöm.

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák