Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz Dr.F.E.R.I. #1722 üzenetére

    Nekem van Wii + XO, de elmondhatom, hogy a gyerekekkel együtt közösen inkább a Wii-n szeretünk játszani. Sajnos, ahogy nőnek, egyre ritkábban és már a komolyabb játékok kezdik érdekelni őket, pedig nagyon jól szórakozunk egy mario kart-al vagy super bros meg a többi direkt több játékos, családban játszható játékokkal.

    Tehát ebből a szempontból nem hátrány, ha a grafika nem ér fel a csúcs konzolok minőségéig, mert attól még lehet jó a játékmenet, főleg a Nintendónak nagyon jó családdal közösen játszható játékai vannak.

    Nézem a YT videókat, de egyszerűen nem tudom most elképzelni, hogy mi az, ami megérné a Switch-en a 100e+ kiadást és után a programok várhatóan elég durva árazását. Ahogy írod, képminőségben nem tud felérni a komoly konzol szintjére, tehát a gyerekek egy idő után hanyagolni fogják. Játékmenetben, családi szórakozásban meg ott van a sok Wii program és kiválóan elvagyunk velük, legalábbis arra a pár évre, amíg a gyerekeket ez érdekli. Utána meg úgyis XO-n fognak szórakozni, ha kinőttek a Wii-ből.

    Egyszerűen nem tudom beilleszteni az én elképzeléseimbe a Switch-et, de már a Wii U-val is így voltam korábban. Ahhoz túl drágák, hogy kalandor módon megvegyem harmadik konzolnak meg utána a borsos árú programokat amolyan próba szerencse alapon, hátha érdekeli valamelyik gyereket vagy akár engem és tényleg szerintem nem tudnak annyit hozzátenni a Wii-hez képest családi szórakozás kis(ebb) gyerekekkel témakörben, hogy megérje az elég vastag kiadás arra pár évre, amíg nem növik ki a gyerekek.

Új hozzászólás Aktív témák