Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SityiSXT

    őstag

    válasz #48613632 #11944 üzenetére

    1. Lehet, bár maga a DMZ is tud érdekes dolgokat produkálni otthoni környezetben.
    2. Ha a szolgáltatód adta a routert, simán lehetséges. Ez esetben két lehetőséged van: egyesével a hálózat minden eszközén kézzel állítod be a DNS-t; vagy veszel egy wifis routert, és azt használod, a szolgáltatói routert meg átrakod bridge módba. Utóbbit akkor érdemes megfontolni, ha sok wifis eszközöd van otthon (sok = kb. 10+), mert akkor bikább routerrel eleve kisimulhat pár probléma.

    Szerk.:
    +1. Annyi történik, hogy hamarabb fogja tudni a gép, hogy adott szerver milyen IP címen lakozik. Mivel ez a leglassabb része a netes kommunikációnak, ezért érezhető lesz a gyorsulás. A modern CDN-ek pedig darabokban, több szerverről tolják az ügyfelek részére a tartalmat, így itt is javulásra lehet számítani.
    +2. Volt nekem is olyanom, utáltam is nagyon. Rádugtam egy másikat, egyből rendbejött a wifi lefedettségem, a sebességem, minden. Routert a megfelelő topikban tudnak ajánlani, bár én is szívesen segítek, de ahhoz több infóra lenne szükségem (plusz az akár már mehetne privátban is, hogy ne itt offoljuk).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák