Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bwoay

    nagyúr

    válasz Ciccuka #13875 üzenetére

    igen, az kimaradt az előző HSZ-ből, hogy ha egy 2DS XL most 40e. Ft, egy new 3DS XL pedig 70-73 a töltő, akkor utóbbi közel dupla ár. és ennyi pénzért is lötyög a zsanér, ez egy közismert dolog, illetve az alsó kijelző (mivel kiemelkedik) hajlamos belekarcolni a felsőbe (bár szerintem azért sok múlik a használat módján). tény, hogy a new 3DS XL kidolgozása komolyabb, precízebb, de tegyük hozzá, hogy itt a külső burkolatról beszélünk. én azt mondom, hogy még azonos ár mellett is meggondolandó lenne a választás, szerintem van épp elég előny is, amit fel lehet sorakoztatni a 2DS XL mellett. csak hát úgy van vele az ember, hogy a 3D megéri a felárat, viszont az csak utólag fog kiderülni, hogy kinek jön be hosszú távon. a 2DS XL megjelenésekor az volt az általános vélekedés, hogy nem kár a 3D-ért, mert a legtöbben egy hét után kikapcsolták - kb örökre. persze vannak, akik boldogan használják, de ők vannak kevesebben. én személy szerint azt mondom, hogy egy marha érdekes dolog, de olyasmit ad a játékélményhez, amire nem feltétlenül van szükségem. ha meg kikapcsolom, élesebb lesz a kép, és a gép is kevesebbet fogyaszt. egy szó mint száz: nekem nagyon bejön a 2DS XL, egy totál szerethető gépnek tartom, pedig az elején (review-k meg képek alapján) váltig állítottam, hogy a new 3DS XL-hez képest ez egy bóvli.

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Új hozzászólás Aktív témák