Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A Zéé

    Topikgazda

    válasz akela91 #4852 üzenetére

    Ugyan nem én vagyok a címzett, de válaszolok én is :)
    Az aréna az csak kiegészítő. Kivéve Szegeden, mert ők a Békéscsabával játszottak nagy pályán. A Bats tényleg csak aréna csapat (úgy tudom).
    Mi (Zala Predators) csak a móka kedvéért szoktunk indulni arénán, nagypálya a fő, ahol a college szabályok szerint játszunk Magyarországon.
    Aréna vs Nagypályás... Sok mindenben különbözik, talán egyszerűbb lenne a hasonlóságokat összeszedni :)
    Felszerelésre egyszer van a Cellect, akiket linkeltél, illetve van a forelle.com-nak is boltja Pesten. Ezekben a kitekben a sisak általában a leggyengébb láncszem. Bár 3-4 szezont ezek is teljesen jók lehetnek.
    Nekem az előző sisakom Riddell VSR4-es volt, az a végére már nagyon elkeményedett, de azt 5,5 szezont használtam. A mostanim: Schutt ION 4D össze se hasonlítható vele, bár az ára is duplája :)
    Ha van rá keret érdemes a Schutt DNA Pro+-t venni, az 50k most, a bele ugyanolyan, mint az ION 4D-nek. Vállvédőből jó egy olcsóbb is, nekem is csak az van, bár ha úgy alakul lehet, hogy váltok egy komolyabbra, de egyenlőre nem cél. De erről kérdezd meg a csapatod is, mert mi tudunk bérbe adni pár cuccot az újoncoknak, és nem kell megvenniük egyből.
    Amivel még számolj a kit cuccokon felül az egy jó cipő, meg egy kesztyű. Előbb utóbb ezek is kelleni fognak.

    Just a simple Lineman...

Új hozzászólás Aktív témák